SAMSUNSPOR, TRABZONSPOR İLE KARŞILAŞACAK

Kırmızı Beyazlılar Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu'nda Trabzonspor ile karşı karşıya gelecek.

ULAŞIM DESTEĞİ TALEBİ

Çarşamba günü saat 19.00'da Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde gerçekleşen karşılaşma öncesi Samsunspor Taraftar Grupları, şehrin belediye başkanlarını ulaşım desteğinde bulunmaya davet etti.

Yılport Samsunspor'un yeni transferi Barış Alıcı ilk kez sahada! Yılport Samsunspor'un yeni transferi Barış Alıcı ilk kez sahada!

"HABER BEKLİYORUZ"

Samsunspor Taraftar Grupları yayınladıkları basın açıklamasında, şehirde sağlanan birlik ve beraberliğin devamını beklediklerini kaydederek, şu sözlere yer verdi; “Türkiye Kupası Beşinci Tur’da deplasmanda oynayacağımız Trabzonspor maçı için, 21 Aralık 2022 Çarşamba Günü Trabzon’a gidiyoruz! Bu önemli maç öncesi Samsunspor Taraftarına destek olmak ve ulaşım desteği vermek isteyen belediye başkanlarımızdan haber bekliyoruz. Şehrinin takımına sahip çıkan, taraftarına destek olan başkanlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz! Yönetimi, futbolcusu, taraftarı, belediye başkanları, kısacası tüm şehir birlik ve beraberlik içerisinde! Bu birlik ve beraberlik bizi hedeflerimize ulaştıracak"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.