Uzman Anahtar Doğa Okulları cemre
 
5s dikey izo HRS Ajans

Samsunspor Nuri Asan Tesisleri Millet Bahçesi Oluyor! Taraftar Ayağa Kalktı, Tepkiler Çığ Gibi

featured

Samsunspor Nuri Asan Tesisleri Millet Bahçesi Oluyor! Taraftar Ayağa Kalktı, Tepkiler Çığ Gibi Samsunspor taraftarları, Nuri Asan Tesislerinin Millet Bahçesi içine alınması ile ilgili Büyükşehir Belediyesi Meclisinin kabul ettiği gündem maddesine ateş püskürdü.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde, Samsunspor’un Nuri Asan Tesislerinin de içinde bulunduğu bölgenin Millet Bahçesi içine alınması kabul edilirken, Samsunspor taraftarları ayağa kalktı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinin gerçekleştirdiği Ocak ayının ikinci birleşiminde İlkadım ve Canik ilçelerinde oluşturulacak Millet Bahçeleri ile ilgili gündem maddesi, AK Parti ve MHP’li meclis üyelerinin oy çokluğu ile kabul edildi.

MİLLET BAHÇESİ’NE YENİ DÜZENLEME

Meclis toplantısında İlkadım ve Canik ilçelerinde Millet Bahçesi için nazım, imar plan değişikliği teklifi görüşüldü. İlkadım ve Canik ilçelerinden oluşturulacak Millet Bahçeleri’nin sınırları içinde ise Bandırma Vapuru, Doğu Park, Tenis Kulübü, Nuri Asan Tesisleri, eski Hayvanat Bahçesi, Fuar alanı, Ömer Halisdemir Toplantı Salonu, Dijital Gösterim Merkezi gibi alanların olacağı açıklandı.

NURİ ASAN TESİSLERİ NE OLACAK?

Millet Bahçesi ile ilgili ise CHP Grup Başkanvekili Tekcan ve CHP Meclis üyesi Hasan İpek ise, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e Samsunspor’a ait Nuri Asan Tesisleri’nin akıbetinin ne olacağını sordu.

Nuri Asan Tesisleri’nin bulunduğu yerin Millet Bahçesi’ne dahil edilip edilmeyeceği, tesislerin mevcut durumunu koruyup korumayacağına dair soruya ise Demir, “Buraları halkın kullanımına açacağız. Nuri Asan Tesisleri şu anda mevcut durumuna devam ediyor” yanıtı verirken, Atila Tekcan bu kez de “Mevcudiyeti devam edecek mi?” sorusunu sordu. Demir ise bu soruya “Sen bana bir şey söyletmeye çalışıyorsun” karşılığını verdi.

TARAFTAR AYAĞA KALKTI

Mecliste Samsunspor’un Nuri Asan Tesislerini de içine alacak Millet Bahçeleri ile ilgili nazım ve imar plan değişikliği gündem maddesinin onaylanması sonrası, Samsunspor taraftarları ayağa kalktı. Nuri Asan Tesislerinin oluşturulacak Millet Bahçeleri içine alınacak olması nedeniyle taraftarlar, kararı Samsunspor düşmanlığı olarak niteleyerek eleştirdi.

Nuri Asan Tesisleri’nin Millet Bahçesi içine alınması kararı sonrası, tesislerin yıkılacağı endişesi gündeme gelirken, kırmızı beyazlı taraftarlar sosyal medyadan hem Büyükşehir Belediyesini hem de kararı onaylayan meclis üyelerini adeta topa tuttu. Esra VURAL

SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

İşte Samsunspor taraftarlarının sosyal medya üzerinden Nuri Asan Tesisleri ile ilgili yaptığı paylaşımlar;

samsunspor 1501 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 1 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 1.jpg 2 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 1.jpg 2.jpg 3 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 1.jpg 6 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 5 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 8 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 9 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 11 Ana Manşet samsunspor 1501.jpg 13 Ana Manşet samsunspor ic 1501 20 Ana Manşet samsunspor ic 1501 20.jpg 2 Ana Manşet samsunspor ic 1501 20.jpg 2.jpg 3 Ana Manşet samsunspor ic 1501 20.jpg 2.jpg 3.jpg 4 Ana Manşet samsunspor ic 1501 20.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5 Ana Manşet samsusnpor 1501 65a6 Ana Manşet samsusnpor 1501 65a6.jpg 11 Ana Manşet

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.