Yılport Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan Eyüpspor maçında stadyumda yaşanan sorunlar ile ilgili yetkililer ile görüşüldüğünü söyledi.

SONER SOYKAN AÇIKLAMA YAPTI

Yılport Samsunspor Eyüpspor maçında taraftar girişlerde sorun yaşarken, içerideki kantinlerde ise su sıkıntısı yaşadı. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Yılport Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan, su sıkıntısı ile ilgili kantin sahibi ile görüştüklerini belirten Soykan, "Sahamızdaki ilk maçımızda bizi yalnız bırakmayıp desteğini esirgemeyen büyük Samsunspor taraftarına teşekkür ederiz. Kantinlerde yaşanan su problemi ile ilgili işletme sahibine gerekli uyarılar yapılmıştır. Mağduriyet yaşayan taraftarlarımızdan özür dileriz." derken, girişlerde yaşanan  sorunlar ile ilgili ise şunları söyledi: "Girişlerdeki sorunlar ile ilgili de emniyetimiz, passolig ve güvenlik firması  ile görüşülerek sebepleri araştırılıp benzer sıkıntıların yaşanmaması adına stadyum fiziki şartları göz önünde bulundurularak neler yapılabilir, gerekli tüm girişim ve istişareler yapılacaktır"

Yılport Samsunspor'da Mücahit ve Şener'den mesaj: "Taraftar ve camia Süper Lig'i hak ediyor" Yılport Samsunspor'da Mücahit ve Şener'den mesaj: "Taraftar ve camia Süper Lig'i hak ediyor"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.