doğa samsun surucu kursu duru
5s izosam Mega Halı

Samsunspor Kongresi’nde Mustafa Demir’den Alınganlık!

samsunspor-kongresinde-mustafa-demirden-alinganlik
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor Kongresi’nde Mustafa Demir’den Alınganlık! Samsunspor Kulübü Derneği’nin Genel Kurulu’na, konuşmacıların birbirlerine sitem dolu sözleri damga vururken, Samsunspor Divan Kurulu adına konuşan Onur Ferhat Karacan’ın, Samsunspor Store’un önüne reklam panolarının konulması ve Samsunspor rakiplerinin tribünleri dolu dolu oynarken, kendilerine yardımcı olunmaması eleştirisi Köktaş ve Demir’i rahatsız etti

WhatsApp Image 2021 06 25 at 20.24.45 1 Ana Manşet

DEMİR’DEN ALINGANLIK

Divan Kurulu adına konuşan Samsun Eczacılar Odası Başkanı Onur Ferhat Karacan, şimdiye kadar her 15 günde bir toplanarak, Samsunspor’un sorunları ve çözüm önerileri konusunda faaliyet gösterdiklerini belirtti. Karacan, Samsunspor Store’un önüne reklam panolarının konulması ve Samsunspor rakiplerinin tribünleri dolu dolu oynarken, kendilerine yardımcı olunmamasını eleştirdi. Ecz. Onur Ferhat Karacan, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

WhatsApp Image 2021 06 25 at 20.24.44 2 Ana Manşet

TALEP GELMEDİ

AK Parti Milletvekili Köktaş, Karacan’ın eleştirilerinden rahatsız olunca söz aldı ve “Bizden hiç kimse bir şey talep etmedi. Buradan soruyorum: ‘Kim şurada bize yardımcı oldu, Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı sürekli aramıştır. Ama yönetimden böyle bir talep gelmedi’ dedi. Karacan’ın sözlerinden nasibini alan Demir, panoların daha sonra kaldırıldığını belirterek, “Bu olayı raporlara almanın bir manası var mıydı?” diye sitem etti.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir