doğa calven cemre
5s akın Mega Halı

Samsunspor İçin Verilen O Sözler Lafta Kaldı!

samsunspordan-tffye-basvuru
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor İçin Verilen O Sözler Lafta Kaldı! Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunlu iş insanları ve dernek başkanlarından destek görmediğini belirterek, “Neden para veren yok da hep akıl verenler var. Mümkünse takıma ve kulübe sahip çıkın” dedi

WhatsApp Image 2021 06 16 at 16.35.57 Ana Manşet

NE OLDU ONLARA?

TFF 1.Lig’in bitmesine 3 hafta kala Samsunlu iş insanlarının Yılport Samsunspor’a prim desteğinde bulunacağı iddia edilmişti. Lig’in bitmesi üzerine bir taraftar Başkan Yüksel Yıldırım’a, “Başkanım Play- Off öncesinde şampiyonluk primi vereceğini iddia eden bir sürü iş insanlarının, dernek başkanı vardı. Ne oldu onlara? 1 kuruş bağışta bulunan var mı?” sorusunun üzerine Başkan Yüksel Yıldırım kısa ve net bir şekilde, ” Hayır, Yok!” cevabını verdi.

MADDİ YARDIM YAPIN

Geçtiğimiz günlerde ise akıl verenin çok olduğunu fakat kulübe para verenin olmadığını ve kulübe maddi yardım yapılmasının altını çizen Yıldırım, “Transfer dönemi nedense herkes bana akıl veriyor. Ama parasız transferler yapılamıyor. Neden para veren yok da hep akıl verenler var. Mümkünse takıma ve kulübe sahip çıkın. Yoksa kulüp ve takım sıradan olacak. Beni yormaya başladınız. Lütfen kulübünüze maddi yardım yapın” ifadelerini kullanmıştı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir