doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Samsunspor İçin Kader Günü Yaklaşıyor! İşte Gündemdeki 10 İsim

o isimden flas samsunspor cikisi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor İçin Kader Günü Yaklaşıyor! İşte Gündemdeki 10 İsim Yılport Samsunspor ile yolları ayrılan Ertuğrul Sağlam’dan sonra, yeni teknik direktörün kim olacağı büyük merak konusu oldu

GÖZLER AÇIKLAMADA

Yeni sezona daha güçlü hazırlanmayı hedefleyen Samsunspor’da gözler hem yeni teknik adama, hem de transferlere çevrildi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile yolların ayrılmasının ardından yaklaşık 10 gün geçmesine rağmen yeni hocanın hala açıklanmaması camiada merak ediliyor.

KADRO MÜHENDİSLİĞİ

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, geçtiğimiz günlerde 2 hafta içinde Samsunspor’a yakışır, camiayı mutlu edecek tecrübeli bir hoca ile anlaşacaklarını, Süper Lig’de oynayacak bir takımın iskeletini, yeni hoca ile birlikte çok yakında kuracağını açıklamıştı. Yıldırım ayrıca deplasmanda kazanmayı bilen, en fazla gol atıp en az golü yiyen bir takıma dönüşmek için kadro mühendisliği yaptıklarının altını çizmişti.

O  İSİMLER GÜNDEMDE

Yılport Samsunspor ile teknik direktör olarak, Ümit Karan, İbrahim Üzülmez, Erhan Altın, Tolunay Kafkas, Recep Sermet Boyar, Hikmet Karaman, Mustafa Dalcı, Tamer Tuna, Mehmet Altıparmak ve Orhan Kapucu gibi isimler anıldı. Bu isimlerden kimi taraftar tarafından onaylanırken kimi ise onaylanmadı. Öte yandan bu hafta içinde teknik adamın kim olacağının netleşeceği iddia edildi.

dalci Ana Manşet

MUSTAFA DALCI

Erhan Altin Ana Manşet

ERHAN ALTIN

hikmet karaman Ana Manşet

HİKMET KARAMAN

Mehmet Altiparmak Ana Manşet

MEHMET ALTIPARMAK

Orhan Kapucu Ana Manşet

ORHAN KAPUCU

recep sermet boyar 1 Ana Manşet

RECEP SERMET BOYAR

tamer tuna scaled Ana Manşet

TAMER TUNA

torun 3 Ana Manşet

TOLUNAY TORUN

umit karan hocalar Ana Manşet

ÜMİT KARAN

uzulmez Ana Manşet

İBRAHİM ÜZÜLMEZ

SÜPER LİG’E ÇIKARACAK

Kırmızı-Beyazlı taraftar ise, hoca konusunda kariyerinde başarıların çok olduğu, takımı Süper Lig’e çıkaracak, hem taraftar ile hem de Samsunspor camiası ile iyi anlaşabilecek bir hoca istediklerini belirtti. Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir