Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Altay karşısında iyi bir galibiyet aldıklarını belirterek, "Eyüpspor maçında 30 bin demiyorum ama hiç değilse 20 bin kişi takımını desteklesin istiyorum. Gelsinler takımlarına sahip çıksınlar" dedi. 

'GÜZEL BAŞLADIK'

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulundu. Başkan Yıldırım, Altay karşısında alınan 2-0 galibiyetten dolayı mutlu olduklarını bu hafta evlerinde oynayacakları Eyüp maçında da taraftar ile birlikte galip gelmek istediklerini belirterek, "Herkes tabiki rakip ama oyun olarak, bizim rakibimiz yok gibi. Diyecekler, 'Altay transfer yapmadı' ama sonuçta 11 kişi ile sahaya çıktı. Güzel bir başlangıç yaptık. İnşallah, Eyüp maçını kazasız geçeriz. Bizim, ilk 7 maçımız çok önemli. Puan kaybetmemiz lazım" diye konuştu. 

BU SENE OLACAK 

Taraftarın, Eyüp maçında takımına sahip çıkmasını isteyen Yıldırım, "Mühim olan taraftarın, 19 Mayıs Stadyumu'na gelip takımına sahip çıkıp, desteklemesi. Ligde neyin olacağı belli değil. Bu iş bence bu sene olacak. Bir kaç maç süreklilik alırsan, kendini yukarda buluyorsun. Taraftarın artık bunu öğrenmesi lazım. Bir maç ile işler bitmiyor. Daha oynanmamış maçlar var. Eyüpspor maçına 30 bin demiyorum ama hiç değilse 20 bin kişi takımını desteklesin istiyorum. Güzel maç olacak. Taraftar da zevk alacak. Gelsinler takılmalarına sahip çıksınlar."

Esra VURAL Özel Haber

Yılport Samsunspor'da Mücahit ve Şener'den mesaj: "Taraftar ve camia Süper Lig'i hak ediyor" Yılport Samsunspor'da Mücahit ve Şener'den mesaj: "Taraftar ve camia Süper Lig'i hak ediyor"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.