doğa yataks duru
       
5s dikey izosam bilgi

Samsunspor Gençleşiyor!

Samsunspor İnce Eleyip, Sık Dokuyor! İskelet Kuruluyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor Gençleşiyor! Yılport Samsunspor, Hasan Kılıç, Soner Gönül, Eraldo Çinari, Alp Tutar, Brahimi Darri, Hüseyin Öztürk ve Furkan Fehmi Güneş transferlerinde yaş ortalamasını 24’te tutarak, takımı gençleştirme yolunda adımlarına devam ediyor

7 İSİM KATTI

Kırmızı Beyazlılar bu sezon yaş ortalamasını 26 veya aşağısında tutarak, gençlerle devam edip, şampiyon olmayı hedefliyor. Bu bağlamda Samsunspor bünyesine Hasan Kılıç, Soner Gönül, Eraldo Çinari, Alp Tutar, Brahimi Darri, Hüseyin Öztürk ve Furkan Fehmi Güneş’i kattı.

ORTALAMA DÜŞTÜ

Samsunspor’un şu ana kadar bünyesine aldığı Hasan Kılıç 28, Brahim Darri 27, Hüseyin Öztürk, Alp Tutar ve Erald Çinari 24, Soner Gönül 23 son olarak Furkan Fehmi Güneş ise 21 yaşında. Samsunspor’un transfer ettiği futbolcuların yaş ortalaması 24′ e tekabül ediyor.

YENİ İSKELET

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ise geçtiğimiz günlerde, kadroda yaş ortalamasını aşağıda tutacaklarını, Karadeniz insanı gibi her maçta inatçı ve vazgeçmeyen, genç ve Süper Lig’i hedefleyen bir takımın iskeletini kurmak istediklerini belirtmesi üzerine transferlerde gençleşmeye gidildi.

YAS alp tutar Foto Galeri

Alp Tutar

YAS brahim Foto Galeri

Brahimi Darri

YAS cinari Foto Galeri

Eraldo Çinari

YAS Gunes Foto Galeri

Furkan Fehmi Güneş

YAS hasan kilic Foto Galeri

Hasan Kılıç

YAS Huseyin Foto Galeri

Hüseyin Öztürk

YAS soner Foto Galeri

Soner Gönül


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir