Samsunspor Galibiyet İstiyor Yılport Samsunspor sahalarında oynayacakları Nasadoge Menemenspor maçında galibiyet hedefliyor 

Samsunspor Galibiyet İstiyor Yılport Samsunspor sahalarında oynayacakları Nasadoge Menemenspor maçında galibiyet hedefliyor

Gür, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Bereket Sigorta Ümraniyespor'a 3-1 mağlup olmanın üzüntüsünü yaşadıklarını aktardı.

Kırmızı - Beyazlılar, Ümraniyespor maçında alınan mağlubiyet sonrası cumartesi günü evlerinde oynayacakları, Menemenspor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı. Samsunspor'un Basın Sözcüsü Ender Gür, sakat oyuncular ile ilgili, "Nurullah Aslan ve Ali Ülgen kart cezalısı. Alaaddin Okumuş’un durumu MR’ından sonra belli olacak. Vukan Savicevic’in kasığındaki problem devam ediyor. Aykut, Ümraniyespor maçından önce Kovid-19’du onun için Ümraniyespor maçında yoktu" dedi.

Samsunspor'da Gelen Gideni Arattı! Samsunspor'da Gelen Gideni Arattı!

ANTRENMAN

Kırmızı-beyazlı takım, 5 Mart Cumartesi günü sahasında oynayacağı Nasadoge Menemenspor maçının hazırlıklarına başladı.

Teknik direktör Fuat Çapa yönetiminde çalışan futbolcular, ısınma koşusu ve kısa alanda pas çalışması yaptı. Antrenman taktik ağırlıklı çift kale maç ile sona erdi.

Sakatlıkları bulunan Alaaddin Okumuş ile Vukan Savicevic antrenmanda yer almadı.

SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.