Yılport Samsunspor Futbol Direktörü Fuat Çapa, Karagümrük galibiyetinin ardından Kanal S mikrofonlarına özel açıklamada bulundu.

'HER PUAN ARTI OLACAK'

Çapa, alınan galibiyetin çok önemli olduğuna değinerek, "Bizim adımıza 2024 güzel bir başlangıç oldu. İç sahada taraftarımızı yılın ilk haftalarında evine mutlu göndermek bizim için çok güzel. Hafta içerisinde de yine söylemiştim bu karşılaşmanın çok değerli olduğunu. Bu süreçten sonra alınacak her puanın sezon sonunda bize artı olacak. Orhan ağabeyin oğlunu kaybetmesi hepimizi üzmüştü. Karşılaşmada aldığımız galibiyet ile onu bir nebze mutlu edebildiysek ne mutlu bize" ifadelerini kullandı.

 

'EN GÜZEL TRANSFER OLABİLİR'

Fuat Çapa, "Oyunun şekli, konuşulur. Ama bunlardan çok puanlara odaklanmak lazım. Bir de oyun oynamak için biraz daha hakemin izin vermesi gerekiyor. Burada her yatana faul verecek olursak, Türk futbolunun gelişme şansı olmaz. Tabi bizim için her şeyden önemlisi alınan 3 puan. Benasser hastaydı, Taylan sakattı. Onların gelmesi, Dimata'nın uzun süre sonra oynaması, Ercan'ın ikinci devre oyuna girmesi, Mustafa Tan'ın ilk 11'de oynaması bizim adımıza çok güzel şeyler. Transfer yasağımız var. Ama bu arkadaşlarımızın göstereceği performans belki de ikinci devre bizim için yapılmış en güzel transfer olacak" diye konuştu. 

NEDİM AYDIN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsunspor'un bileği bükülmüyor! Ligin bitmesine kaç hafta kaldı? Samsunspor'un bileği bükülmüyor! Ligin bitmesine kaç hafta kaldı?