"ORTA SAHADA DEĞİŞİKLİK GEREKİYORDU"

Çapa, Beşiktaş'a 2-1 yenilgiyle sonuçlanan maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'a karşı beraber kalsak üzüleceğimiz bir karşılaşmaydı. 4-5 tane çok net pozisyon. Benasser'in çıkması etkiledi mutlaka. Orta sahada hocanın tekrar bir değişiklik yapması gerekiyordu." dedi.

"ÖZ GÜVENİ DÜŞÜRDÜ"

Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol'un maçı tribünlerden izlemesinin de takımı olumsuz etkilediğini, oyuncuların öz güvenlerini düşürdüğünü savunan Çapa, şunları kaydetti:

" Sonuç olarak gerçekten çok üzücü her anlamıyla. Eğer oyun olarak girmiş olduğumuz pozisyon olarak değerlendirecek olursak bu takımın bu pozisyonlara girebildiğini görmüş oluruz. Ama futbolun da bir sonuç oyunu olduğunu unutmamız gerekiyor. Girmiş olduğumuz pozisyonları da artık cömertçe harcamamamız gerekiyor. Çünkü devrenin sonuna doğru geliyoruz. 6 tane karşılaşmamız kaldı. Bu 6 karşılaşma içinde almamız gereken puanlar var ki ikinci devreye umutlu bir şekilde başlayalım."

Samsunspor'da Drongelen şoku! Samsunspor'da Drongelen şoku!

"ÜZGÜNÜZ"

Çapa, hakem hatalarının da kendilerini üzdüğünü dile getirdi.

Samsunsporlu futbolcu Ercan Kara ise iyi bir maç çıkardıklarını düşündüğünü ifade ederek, "Bulduğun şansları gole çevirmen lazım. Yoksa Beşiktaş gibi kalite bir takım bunu cezalandırır. Üzgünüz. Önümüzdeki maçlar inşallah daha iyi yaparız." diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.