İstanbul'da faaliyetlerini sürdürmekte olan Sancaktepe Yılport Samsunspor Futbol Okulu Antrenörleri, Nuri Asan Tesisleri'ni ziyaret etti.

BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Yılport Samsunspor Futbol Akademi'si İstanbul'da faaliyetlerini sürdürmekte olan Sancaktepe Yılport Samsunspor Futbol Okulu Antrenörleri Zafer Özbakır, Mahmut Dere, Abdullah Gündüz ve Emirhan Kılınç, tesislerde Futbol Akademi Direktörü Yücel Uyar, Futbol Akademi Koordinatörü Savaş Serdar ve Gençlik Gelişim Sorumlusu Ali Bilgici ile Futbol Okulları konusunda bilgi alışverişinde bulundu.

FİKİR BİRLİĞİNE VARILDI

Yeni yapılanma sürecinde olan Futbol Okullarını yaygınlaşması ve çeşitli organizasyonlara katılması konusunda fikir birliğine varılan görüşmede, farklı yaş gruplarındaki sporcuların hazırlık müsabakalarına katılmaları, tesislerde A takım sporcuları ile bir araya gelmeleri ve A takımının oynayacağı iç saha maçında Futbol Okulu sporcu ve velilerimizi ağırlanması konuları gündeme alındı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Futbol Okulları ziyaretinden ötürü kendilerine teşekkür eden Futbol Akademi Koordinatörü Savaş Serdar, bu ay sonunda İstanbul’da Sancaktepe Yılport Samsunspor Futbol Okulu'nu yerinde ziyaret edeceklerini belirtti.

Samsunspor maç hazırlıklarına devam ediyor! Samsunspor maç hazırlıklarına devam ediyor!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.