doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsunspor Forması Sürprizi! ‘Çok Yakıştı’

samsunspor-forması-süprizi11
Daha Fazla Göster

Samsunspor Forması Sürprizi! ‘Çok Yakıştı’  Samsunspor Kulübü Derneği Üyesi Fatih Hasbal Türkiye’nin farklı bölgelerindeki öğrencilere Samsunspor Forması hediye etti.

Samsunspor Kulübü Derneği Üyesi Fatih Hasbal, Türkiye’nin her şehrinden bir köy ilkokulu seçerek Atatürklü Samsunspor forması dağıttı. Hasbal, “Şanlı formalar en çok çocuklara yakıştı” dedi.

Samsunspor Formasi Surprizi Cok Yakisti 1 Samsunspor

Samsunspor Kulübü Derneği Üyesi Fatih Hasbal, ‘Türkiye’nin Çocukları Samsunsporludur’ projesi kapsamında Türkiye’deki her şehrinde bir köy okulunda okuyan öğrencilere Samsunspor’un Atatürk’lü formasını hediye etmeye başladı.

Samsunspor Formasi Surprizi Cok Yakisti 2 Samsunspor

“Tüm şehrimizdeki en az bir köy okulunda okuyan öğrencilerimize Samsunspor ve Atatürk sevgisini aşılamak için forma hediye ediyoruz” diyen Hasbal, “Şu ana kadar Giresun’un Alucra İlçesi’ndeki Yeşilyurt Köyü İlkokulu, İstanbul’un Eyüpsultan İlçesi’ndeki Pirinççi Köyü İlkokulu, Şırnak’ın Güçlükonak ilçesindeki Çobankazanı Köyü Soğucak İlkokulu, Samsun’un Tekkeköy İlçesi’ndeki Çınaralan Köyü İlkokulu ve Atakum İlçesi’ndeki İncesu Mahallesi İlkokulu’ndaki öğrencilere Atatürklü forma dağıtımı yaptı. 1 yıl boyunca her şehirden en az 1 köy okulundaki çocuklara forma dağıtımı yapılacak. Şu ana kadar 150 adet forma dağıtımı yapıldı” dedi.

Samsunspor Formasi Surprizi Cok Yakisti 3 Samsunspor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir