Digitürk Türkiye Yöneticileri Yılport Samsunspor'u ziyaret etti. Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, Kulübümüz E-Ticaret Müdürü Cansu Turgut ve Kulüp Satış Pazarlama Uzmanı Duygu Eker’in yanı sıra Digitürk Türkiye Kanal Satış Direktörü Barış Teker, Ticari Satışlar Direktörü Metehan Aslan, Doğu Ulusal Satış Müdürü Hasan Kılıç, Karadeniz Bölge Müdürü Yurdaer Sami Uygurlu, Digitürk Samsun yöneticisi Orçun Adalı ve Digitürk Samsun Bayi Taner Hot katıldı.

Samsunspor’un başarılı stoperi Drongelen: En önemlisi takımın başarısı Samsunspor’un başarılı stoperi Drongelen: En önemlisi takımın başarısı

Samsunspor ile Digitürk arasında yapılan protokol ile Digitürk üyelik başvurusunu store55.com.tr üzerinden yapan taraftarlarımıza 100 TL’lik Store 55 hediye çeki verileceği ve bu kampanyanın sadece Store 55 üzerinden yapılan başvurular için geçerli olacağına vurgu yapıldı. Ziyarette konuşan Digitürk Türkiye Kanal Satış Direktörü Barış Teker, Samsunspor’a başarı dileklerini ileterek Süper Lig’de Samsunspor’u çok özlediğini belirtti. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan ise: "Bu protokol Samsunumuza ve Samsunsporumuza hayırlı olsun" dedi.

NEDİM AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.