Samsunspor'dan yalanlama: Transfer yasağımız yok!

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, kulübün transfer yasağı probleminin olmadığını belirterek,  "Transfer tahtamızın kapandığı açılamayacağı durumu söz konusu değildir. Ödenmeyecek rakamlar değil" dedi

Kamuoyunda yer alan Samsunspor'un transfer yasağı var haberiyle ilgili konuşan Zeren, "Transfer tahtasıyla ilgili ufak tefek sıkıntılar var ama bu geçtiğimiz yıllardaki gibi değil. Geçtiğimiz yıllar 9-10 milyonluk ödemeler yapıldı. Şimdi 700 bin gibi bir rakam olabilir. Transfer tahtasıyla ilgili kulübümüzün bir sorunu yoktur" diye konuştu.

TOPLANTI YAPILDI
Denizlispor maçı öncesinde Başkan Erkurt Tutu, yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularla birlikte bir toplantı yapıldığını söyleyen Zeren, "Denizlispor maçı bizim için önemli.  Önceki gün çok önemli ve verimli geçen bir toplantı yaptık.  Bu toplantının sonucunun maça yansıyacağına da inanıyorum. Geçen haftayı biraz sıkıntılı geçirmiştik. Ama bu hafta biraz daha keyifli geçiyor. Son 3 maçı iyi geçirirsek ikinci yarı çok daha farklı olacaktır.  Takımımız var olan hedef noktasında güçlü adımlarla ilerleyecektir" dedi.

Ali BİROL

YORUM EKLE

banner849

banner826