SAMSUNSPOR  BASKETBOL YAKUTEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESPOR İLE KARŞILAŞTI 

Kırmızı - Beyazlılar, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin 17. hafta maçında Yukatel Merkezefendi Belediyespor ile karşı karşıya geldi.

Başakşehir FK Teknik Direktörü Çağdaş Atan: "Samsunspor camiası takdiri hak ediyor" Başakşehir FK Teknik Direktörü Çağdaş Atan: "Samsunspor camiası takdiri hak ediyor"

MAÇ UZATMALARA GİTTİ 

Deplasmanda gerçekleşen karşılaşmanın normal süresinde beraberlik gerçekleşti ve maç uzatmalara gitti.

SAMSUNSPOR, MAĞLUP OLDU 

Uzatmalarda ise, Samsunspor rakibine 83-74'lük skorla mağlup oldu. Mağlubiyet sonrası açıklamada bulunan, Kırmızı- Beyazlılar, uzatmalarda oyuncuları, Eric Washington’a yapılan bu basket faulünün görmezden gelindiğini ileri sürerek, takımın maçtaki kaderini  değiştirdiğini belirterek, "TBSL'de birbirinden heyecanlı ve kaliteli maçlar oynanıyor. Bizim de oynadığımız birçok maç son düdüklerde sonuçlandı. Yukatel Merkezefendi Bld. müsabakasında, maçın hakemleri tarafından uzatma öncesinde Eric Washington’a yapılan bu basket faul görülmeyerek, bu kadar önemli müsabakada maalesef takımımızın kaderiyle oynanmıştır. Tüm azmimizle TBSL'de mücadele etme isteğimizi kimsenin kıramayacağını taraftarımıza ve kamuoyuna duyururuz" denildi.

NEDİM AYDIN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.