SAMSUNSPOR'UN TRANSFER CEZASI ERTELENDİ 

CAS, FIFA’nın Samsunspor’a verdiği 2 dönem transfer yasağını onaylamış, Samsunspor bu kış dönemi ve bir sonraki sezonun yaz döneminde transfer yapamayacaktı. Kırmızı-beyazlı ekibin girişimleri sonucu Samsunspor’un bu dönem transfer yapabilmesinin önü açıldı. Yaşanan gelişmelerin ardından Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulundu. 

yuksel_yildirim_erden_timur_la_gorustum_ozur_diledim_transfer_icin_tebrik_ettim_h11963_b8dfa

YILDIRIM'DAN TRANSFER AÇIKLAMASI 

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, kulübün henüz resmi olarak transfer çalışmalarına başlamadığını şu an da 14 yabancı sınırlarının olduğunu belirtti. Yıldırım, itiraz sürecini anlatarak, "Davamızda haklıydık ve İsviçre'de yüksek mahkemeye gittik, yürütmeyi durdurma kararı aldık. Bu yasağı durdurduk. Şimdi transfer yasağı ertelendiği için, kötü bir oyuncu almak istemiyorum. İyi bir oyuncu bulursak inşallah transfer ederiz" dedi.  

SAMSUNSPOR'DA MERT HAKAN YANDAŞ İDDİASI 

Transfer yasağının ertelenmesinin ardından sosyal medya da Samsunspor'un Fenerbahçeli oyuncu Mert Hakan Yandaş'ı transfer etme isteği iddia edildi. Konu ile ilgili ise, Başkan Yıldırım, henüz resmi olarak transfer çalışmalarına başlamadıklarının altını çizerek, Yandaş ile görüşmediklerini belirtti. 

Taraftarın Sesi Kanal S ekranlarında sizlerle 26 Şubat Pazartesi Taraftarın Sesi Kanal S ekranlarında sizlerle 26 Şubat Pazartesi

NEDİM AYDIN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.