Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medyada bir takipçisinin attığı tweet sonrası yaptığı paylaşımı açıkladı. Yıldırım, "O gün çok saftım, bugün benzer şeyler oldu, araştırdım, pis koku çıkan yerdeki adamları da gönderdim" dedi.

SOSYAL MEDYADA Kİ PAYLAŞIMINA AÇIKLIK GETİRDİ

Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medyada ki paylaşımına açıklık getirerek, kendisini eleştiren kişilerin görevdeyken başarısız olup, kulübü sıkıntıya soktuğunu belirterek, “Bana güveneceksiniz. 'İşi biliyorum' demiyorum, öğreniyorum. İstanbul’da oturup, Samsun’daki Samsunspor’u yönetmek imkansız. Bu işe başladığımda bana güven veren insanlar kulübü düzgün yönetmediler. Birisi bana tweet atınca ona kızdım ve cevap verdim. ‘Davul bende olsun, tokmağı başkası çalsın’ istiyorlar. ‘Yüksel Yıldırım paraları harcasın, İsmail Uyanık kulübü yönetsin’ paylaşımına cevaben, ‘kulübü satarım’ yazdım." dedi.

Samsunspor'da Ertuğrul Sağlam sesleri! Samsunspor'da Ertuğrul Sağlam sesleri!

"PİS KOKU ÇIKAN YERDEKİ ADAMLARI DA GÖNDERDİM"

Yıldırım devamında "O zaman ilk geldiğim sene, durum böyleyken neden 2. Lig’de bir kere bile lider olamadık? İsmail Uyanık’ın yanında Emin Kar, Celil Yüksel, Serkan Aykut, Cenk İşler, Hakkı Yeşilyurt, Ercan Koloğlu vardı. O dönem transferleri bunlar yaptı. Bir kere bile lider olamadık. Şu an hepsi beni eleştiriyor. 2. Lig’in ilk senesi bu ismini saydığım arkadaşlar takımı yönetti. Başarı sağlayamadılar. 30’dan fazla oyuncu getirdiler, birçoğu oynamadı. Aytaç Sulu ve Abdülkadir Özgen transferlerine karşı çıktım ama ikna ettiler, getirdiler, başarılı olamadılar. Bahattin Köse’ye önceki takımından aldığı paranın 3 katı para vererek getirdiler. O gün çok saftım, bugün benzer şeyler oldu, araştırdım, pis koku çıkan yerdeki adamları da gönderdim. Şimdi kalkmışlar her şeyi bunlar biliyorlar, beni eleştiriyorlar. Kulüp satın almak isteyen adam sosyal medyadan konuşmaz. Gelir benim yüzüme söyler” şeklinde konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.