TRT Spor kanalındaki Futbol Anadolu programına telefonla bağlanan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sezon başında Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ile plan yaptıklarını ancak planın tutmadığını ve hoca değişikliği yapmak zorunda kaldıklarını belirterek, "Bulunduğumuz ortamdan memnun değiliz" dedi

'ZOR BİR SÜREÇ GEÇİRİYORUZ'

Sezona başlarken hedeflerinin ilk 10 olduğunu ancak bulundukları konumdan dolayı şu an ligde kalmak için mücadele ettiklerine değinen Yıldırım, "Bu hafta sonu lig yeniden başlıyor. Bizim diğer takımlardan çok daha fazla çalışmamız, çok daha fazla arzulu ve istekli olmamız lazım ki ligde kalalım. Hüseyin hocamız ile hedef ilk 10 sıraydı. Şimdiki hedefimiz ligde kalmak. Bulunduğumuz ortamdan memnun değiliz. Transferlerimizin bazıları tuttu, bazıları tutmadı. Bazıları da zaman alıyor. Şimdi de Afrika Kupası başlıyor ne yazık ki. Ntcham, Kingsley, Nanu Afrika Kupası'nda mücadele edecek. Sakatlarımız da var. Zor süreçten geçiyoruz. Bazı oyuncularla tek taraflı fesih yapmak zorunda kaldık. Oyuncular gitmedi. Hocalar istemedi. Biz de açıkçası hocaların kurbanı olduk. Hocaları tatmin etmek için kol kestik. Şampiyon olmak için bunlara ses çıkartmadık ama sonradan gördük ki, FIFA'da farklı bir karşılığı varmış. Tek taraflı fesih yaparsanız FIFA sizi transfer yasağına kadar götürüyormuş. Biz bunu başımıza gelince son anda öğrendik." dedi.

Başakşehir - Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Başakşehir - Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.