Yılport Samsunspor Başkan Vekili Veysel Bilen, O senenin bu sen olduğunu belirterek, "Ben değil biz olursak bu işi başaracağımıza inanıyorum" dedi. 

DAMGA VURACAK MAÇ 

Samsun'un uydudan yayın yapan tek kanalı olan Kanal S TV ekranlarında Sefa Aşar'ın yorumlarıyla ekrana gelen Uyan Samsun programına konuk olan, Yılport Samsunspor Başkan Vekili Veysel Bilen, Eyüpspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Bilen, "Taraftarlarımız yürekten inanarak, güvenerek sonuna kadar takımımızı desteklesinler. Şehirdeki havayı, geçen sezonlara baktığımızda çok olumlu bir hava var. Heyecan ve birliktelik var. Bunu da ilk saha maçımızda göstereceğimize inanıyorum. 20 bin seyirciyi aşacağını düşünüyorum. Eyüpspor maçı ilk ayak sesi olacak. Belki de bu sezona damga vuracak maç olarak nitelendiriyorum" diye konuştu.  

Samsun Tenis Kulübü sporcusu Elvin Eğribel milli takımda Samsun Tenis Kulübü sporcusu Elvin Eğribel milli takımda

O SENE BU SENE 

Birlik olunması halinde başarının geleceğini belirten Bilen şunları söyledi: "Ben değil biz olursak bu işi başaracağımıza inanıyorum. Bir kıvılcımın ortaya çıktı. İnşallah ilerleyen günlerde yapacağımız çalışmalar var. Şehrin dinamiklerini, siyasilerini, belediye başkanlarını yanımızda görmek istiyoruz. O sene bu sene diyerek, Samsun'un taraftar gücünü hem sahada hem dışarıda göstermelerini bekliyoruz. Söylemlerimizde davranışlarımızda kusur varsa affola. Başta başkanımız olmak üzere, bizler, teknik ekibimiz, futbolcularımız, taraftarımız bu sene birlikte olursak, Başaracağımıza inanıyoruz" Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.