Yılport Samsunspor Başkan Vekili Veysel Bilen, Samsun 19 Mayıs Stadyumu'ndaki loca fiyatlarının bugün itibari ile satışa sunulduğunu belirterek fiyatların, 80 ve 500 bin lira arasında olduğunu söyledi.

BUGÜN İTİBARİYLE SATIŞTA 

Kırmızı Beyazlıların merakla beklediği loca fiyatları belli oldu. Başkan Vekili Veysel Bilen, loca fiyatlarının bugün itibari ile satışa sunulduğunu belirterek, "Localarla ilgili de çalışmalarımızın sonuna geldik. Bugünden itibaren localarımızı da hem satışa sunmuş oluyoruz. Başkanımızın onayladığı fiyatlar üstünde öncelikle geçmiş yıllarda aynı locaları kullanmış olan loca sahiplerinden başlayarak bütün locaların doldurulmasını talep ediyoruz. İş dünyasından rica ediyorum. Localara gerek ilgiyi göstermeleri rica ediyorum. Bu localarımızın fiyatlaması 80 bin TL’den başlayarak 500 bin TL’ye kadar bir aralıktadır. Kategorisine göre 80, 100, 200, 250, 300 ve 500 bin şeklinde artan bir fiyatlandırmamız. Bütün bu loca ve yayın gelirlerini toparladığınız zaman bu sene harcayacağınız paranın, başkanımızın yaptığı fedakarlığın 5’te birini, bile karşılamıyor" dedi. 

TARAFTARA SESLENDİ 

Bu sezon transferlere çok ciddi harcama yaptıklarına ve Başkan Yüksel Yıldırım2ın hiç bir fedakarlıktan kaçınmadığına değinen Bilen, "2. Etap kamp çalışmamız yarından itibaren Bolu’da başlayacak. Bu arada liglerin planlanan takvimi 1 hafta ötelenmiş olması nedeniyle 1 -2 gün kamp süresinin uzaması hem de izin süresinin uzamasını tamamen hocamızın takdirine bıraktık. Takımımızla ilgili 1- 2 takviyeyi yapmayı hedefliyoruz. Bu konuda da sona yaklaşan çalışmalar var. Lig başladığında hedefe koşan, takım halinde hareket eden, arkadaşlığın ve kararlılığın ön plana çıktığı, seyircinin de mutlu olacağı bir Samsunspor’u izletmek için elbirliği ile çalışıyoruz. Bu sene yapılan transferler için çok ciddi harcamalar yapıldı. Başkanımız hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor. Buradan Samsunpor’a gönül verenler seslenmek istiyorum. Kombinelerimiz satışa çıktı. Şu ana kadar olan kombine taleplerinden açık söylemem gerekirse mutlu olduğumuz söylemek mümkün değildir.  Evimizde oynayacağımız ilk maçımızda gönlümüzden geçen 25 bin seyirciye bu statta bir ambiyans oluşturacak, oyuncuları motive edecek bir tablonun oluşmasıdır" diye konuştu.

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş: "Armağan olsun " Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş: "Armağan olsun "

Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.