doğa samsun surucu kursu duru
5s izosam bilgi

Samsunspor 56 Yaşında

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor 56 YaşındaSamsunspor’un kuruluşunun 56. yılı anısına Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı

ÇELENK SUNDU
Samsunspor’un 56. kuruluş yıldönümü etkinlikleri Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başladı. Kulüp yönetimi ve divan kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Samsunspor altyapısında forma giyen futbolcular ve Samsunspor Başkanvekili Savaş Boyar, Samsunspor çelengini anıta sundu.

samsunspor 56 yasinda11 1 Samsunspor savas boyarr Samsunspor

GÜZEL PROJELERE İMZA
Dernek Başkanvekili Savaş Boyar, “Samsunsporumuzun kuruluşunun 56. yılı kutlu olsun. Malum sezon açılışını da yapıyoruz. Umutluyuz, inançlıyız bu dönem Samsunumuza yaraşır bir şampiyonluk dönemi olacak. Yeni seçilen yönetim kurulumuz ile Atatürk Anıtı’na çelenk sunarak başladık. İnşallah çok uyumlu, başarılı bir ekip. Bundan sonra da Samsunspor Kulübü Derneği olarak güzel projelere imza atmaya devam edeceğiz. Taraftarlarımızın heyecanlı coşkularını taktirle karşılıyoruz. Geçen yıl pandemi dolayısıyla kutlamalarımız oldu bu yılda kutlamalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

samsunspor 56 yasinda11 2 Samsunspor

HAK ETTİĞİMİZ YERE GELECEĞİZ
Eski Samsunspor Başkanı Hakkı Tomaç, “56 sene önce bu günü hatırlıyorum. TFF’den yazı geldi. Yönetici Temel abimiz geldi. Babamdan izin aldı ve imzalarımız atıldı. Benim için çok anlamlı. Biz artık Samsunspor ile özdeştiğimiz için iyisi kötüsü bizim için ayrı bir değer ifade ediyor. İnşallah bu sene de iyi oluruz. Geçen sene büyük bir fırsatı kaçırdık. İnşallah bu yıl hak ettiğimiz yere ulaşacağız.

samsunspor 56 yasinda11 4 Samsunspor

SAHİP ÇIKILMALI
Sadi Subaşı ise, “Samsunspor denilince bir marka akla geliyor. Armasında Atatürk taşıyan Türkiye’deki tek spor kulübü. Bunun ağırlığını Samsunlular olarak hissediyoruz ve karşılığını vermeye çalışıyoruz. Samsunspor şampiyonluğa alışmış bir takım. Geçen sene bir şanssızlık yaşadık. Ama inanıyorum ki bu sezon bundan ders alınarak çok daha iyi şeyler yapılacak ve hak ettiği yere gelecektir. Doğum yeri neresi olursa olsun bu kentte yaşayıp, ekmek yiyen herkesin kulübe sahip çıkması lazım.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir