doğa yataks duru
       
5s izosam Mega Halı

Samsunspor Taraftarından Çarpıcı Yeni Sezon Yorumları

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor Taraftarından Çarpıcı Yeni Sezon Yorumları Samsunlu vatandaşların bir çoğu Samsunspor’u bu sene Süper Lig’de görmek istediklerini, hocaya ve yeni kadroya güvendikleri söyledi

Süper Lig hayallerini yeni sezona bırakan Samsunspor çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Samsunlu vatandaşların bir çoğu Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’a, takıma güvendiklerini ve bu sene Kırmızı Beyazlıları Süper Lig’de görmek istediklerini belirtti.

adem yildirim Ana Manşet

SEVDALISIYIZ

Adem YILMAZ: Geçen sene şampiyonluğumuz direkten döndü. İnşallah bu seneki temellimiz şampiyon olmak. Biz Samsun ve Samsunspor sevdalısıyız. Transferleri şuan için beğendim. Güzel transferler olmuş. Hocamız da güzel beğeniyorum kendisini. Samsunspor’u birinci görmek bu seneki temellim.

MEHMET EGIN Ana Manşet

TEK İSTEĞİM

Mehmet EGİN: Oyuncular Çuval işi para alıyorlar. Kazansınlar yeter artık. Samsun ve Samsunspor büyük bir camia bu camiayı batırmasınlar. Ben burada bir simit satıp ev geçindirmeye çalışıyorum. Onlar da o kadar para kazanıyorsa, bize şampiyonluk yaşatsınlar oyunculardan tek isteğim budur.

huseyin uzun Ana Manşet

BAYRAM YAPACAĞIZ

Hüseyin UZUN: Samsunspor’un ve yönetimimizin her koşulda canı gönülden yanındayız. Statlar açıldığı zaman taraftarlarla dolduracağız. Her zamanki coşkumuzla “Kırmızı Beyaz en büyük Samsunspor “ diye sesimizi her yere duyuracağız. Takımımızı lige çıkartacağız. Samsun olarak bayram yapacağız inşallah.

sami gulec Ana Manşet

İYİ OYUNCULAR

Sami GÜLEÇ: Geçen sene birkaç kez maçları seyrettim. Futbolcuların bazıları iyi bazıları kötü oynuyordu. Onların yaptıkları hatalardan geçen sene şampiyon olamadık. Bu yüzden çok fazla bir beklentiyle lige başlamak istemiyorum. Yeni transferleri ise henüz izleyemedik. Fakat duyumlarımıza göre iyi oyuncular. İnşallah başarılı oluruz. Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir