Samsunlular, Yılport Samsunspor'un yeni transferlerinden memnun olduklarını ve bu sezon Süper Lig'e çıkacaklarına inandıklarını söyledi  

HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Selahattin ÇELİK: Şu ana kadar güzel transferler gerçekleştirdik. Özellikle Fofana'nın takımda kalması çok iyi oldu. Bu seneki hedefimiz şampiyonluk inşallah bunu gerçekleştiririz. 

TARANSFERLER MUTLU ETTİ 

Sayim DEMİROĞLU: Şuan da takımda Osman ve Fofana'nın kalması bizi memnun etti. Celil, Mücahit Albayrak gibi isimlerin gelmesi bizi memnun etti. Bu sene başarılı olacağımızı düşünüyorum. Geçen sene talihsizlikler yaşadık. Ama, Samsunspor bu ligde her zaman şampiyonluğun aday. 

BİZİ İZLEMEYE DEVAM ETSİNLER 

Atilla CEBECİ: Bu yıl bizim mutlaka şampiyon olmamız gereken bir yıl. Yapılan transferlere Samsunlular inandı. Bu inançlarını da Başkan Yüksel Yıldırım nasıl görevini yaptıysa onlarında kombine, forma alarak takıma destek olarak göstermeli. Alınan futbolcuların isimlerine baktığımız da bu ligde şampiyon olamazlarsa futbolu bıraksınlar. Bizi kovalayan bir Eyüpspor var. Ama bizi izlemeye devam etsinler. 

ÇOK İYİ İSİMLER 

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, sporcuyu tebrik etti! AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, sporcuyu tebrik etti!

Bayram TAŞKIN: Transferlerden memnunum çok iyi isimleri takıma kattık. İnşallah Süper Lig'e adayız. Samsunsporumuzun Süper Lig'e çıkması hepimizi mutlu eder. Başkanımızdan da memnunuz. Alınan isimlerde bu ligi bilen şampiyonluk yaşamış isimler. İnşallah başarılı olacağız. 

DİSİPLİN OLMALI 

Türkiye VATAN: Transferlerden memnunuz ama sonuç gelmiyor. İsimler güzel oluyor ama sahada ne yazık ki göremiyoruz. Riyakat yok. Disiplin olduğu zaman yükseliş olur. Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.