doğa yataks duru
5s akın Mega Halı

Samsunlular O Günü Dört Gözle Bekliyor!

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunlular O Günü Dört Gözle Bekliyor! Samsun’da yaşayan vatandaşların birçoğu 1 Temmuz Perşembe günü başlayacak yeni normalleşme sürecini dört gözle beklediklerini söyledi

Samsun’da yaşayan vatandaşların birçoğu 1 Temmuz Perşembe günü sokağa çıkma yasağının son bulmasını olumlu karşıladıklarını belirtirken tedbirleri elden bırakmamak gerektiğini söyledi.

SAMSUN CANLI HABER TV’YE ANLATTILAR

Türkiye’de hafta içi ve cumartesi günü 22.00 ile sabah 05.00 arası uygulanan, pazar gününün de tamamını kapsayan sokağa çıkma kısıtlaması 1 Temmuz itibariyle sona erecek. Samsun Canlı Haber TV’ye konuşan vatandaşların birçoğu alınan karardan memnun olduklarını ve maske yasağının bir süre daha devam etmesi gerektiğini dile getirdi

Rahmi OKUMAK Ana Manşet

ÖZLEMLE BEKLİYORUZ

Rahmi OKUMAK: Uzun bir süre sonra yasakların kalkmasına seviniyorum. O günü büyük bir özlemle bekliyoruz. Yasaklar kalktığı zaman eski günlerdeki gibi sahilde gezmek, ailemiz ve sevdiklerimizle piknik yapmak bize çok iyi gelecek. Yazın tadını çıkarmak istiyoruz.

Elif YASAVUL Ana Manşet

GEÇ BİLE KALINDI

Elif YASAVUL: Normalleşme sürecine geçmek için geç bile kalındı. Aşılama süreci de başlayınca yasaklar da kalkmalıydı. Yaz planları 1 Temmuz’dan sonrasına kaldı. Yine de çok iyi oldu. Uzun bir sürenin ardından bu süreç bize iyi gelecek.

Arda GUN Ana Manşet

ARTIŞ YAŞANABİLİR

Arda GÜN: Herkesin günlük hayatına döneceğini düşünüyorum. Çünkü yasak saatleri olmayacak, mekanlar da açık olacak. Koronavirüsün artacağından açıkçası endişeleniyorum.

Sudenur SATAL Ana Manşet

TATİL YAPACAĞIM

Sudenur SATAL: 1 Temmuz’dan sonra yasaklar olmazsa her şey güzel olacak. İnşallah ben de tatile gideceğim. Çünkü yazın dışarıya çıkıp, kışın tekrar içeriye gireceksek bir faydası olmaz.

Birol GURBUZ Ana Manşet

ESNAFA DA FAYDALI

Birol GÜRBÜZ: Ben yasaklara karşıydım. Ayrıca maskelerin de koruduğuna inanmıyorum. 1 Temmuz’u iple çekiyoruz. Esnaf için de faydalı olacak. Herkes perişan oldu. Bundan sonrasının güzel olması gerekir.

Cengiz ONDER Ana Manşet

MASKE YASAĞI SÜRMELİ

Cengiz ÖNDER: 1 Temmuz’da kısıtlamaların kalkması iyi olacak. Ama maske yasağının bir süre daha devam etmesi gerekiyor. En azından bir yıl daha. Umarım vaka sayısı artmaz. Eğer artarsa bu işin daha dönüşü olmaz.

Mehmet OKSUZLER Ana Manşet

TAMAMEN BİTMEZ

Mehmet ÖKSÜZLER: Koronavirüsün tamamen biteceğini düşünmüyorum. Çünkü virüsün yok olduğuna inanmıyorum. Hatta İngiltere ve Hindistan’dan gelen virüsün bizleri daha çok etkileyeceğini düşünüyorum. Bu arada maskemi takmaya devam edeceğim.

Dilber BAHADIR

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir