banner1518

banner1365

banner1519

banner1499

banner1496

banner1324

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Samsunlular notunu verdi! İşte Bafra ve 19 Mayıs'ın pandemi karnesi

SAMSUN 19.06.2020, 14:50

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin pandemi dönemindeki çalışmalarını yetersiz bulan 19 Mayıslılar, "Yaşlılara yönelik yapılan çalışmalar yerindeydi ancak hizmete ağırlık verilmedi" dedi

Samsun'un 19 Mayıs İlçesi'nde yaşayan vatandaşlar,  yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde belediyenin çalışmalarını Samsun Canlı Haber TV'ye değerlendirdi. Vatandaşların birçoğu çalışmaları yetersiz bulurken, bazıları ise ilçe belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışıldığını kaydetti.

ÇALIŞMALARA DEVAM 

İsa BAŞAR:  Samsun Büyükşehir daha ne yapsın? Devlet bizi her türlü düşünüyorum. Büyükşehir ile içli dışlı olmamıza rağmen çevre hizmetlerinden pazar yerlerinin düzenlenmesine kadar birçok konuda hizmet aldık. Sosyal medyada da takip ettiğim kadarıyla çalışmalar devam ediyor. 

YARDIMI OLMADI

Kemal KONUR: Açık söylemek gerekirse Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin bize bir yardımı olmadı.  Kimisi devletten çok şey bekledi ama ben bir şey istemiyorum. Allah başımızdakilerden razı olsun. 

ÇALIŞMALARI GÖREMEDİK

Hüseyin KÜÇÜKÖZDEMİR: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmadığını düşünüyorum. Hatta bize hiç bakmadı. 19 Mayıs Belediyesi kendi çabasıyla bir şeyler yapmaya çalıştı. Genel olarak baktığımızda da biz bunları göremedik.

BAŞKANDAN MEMNUNUZ

Mehmet TUNCEL:  Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin gereken çalışmaları yaptığını gazeteden okudum. Evden çıkmadım bu süreçte ama iyi takip ettim. Başkanımızdan memnunuz. 

HİZMET GÖREMEDİK

Şükrü TURAL: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin pek bir çalışmasını göremedim.  Büyükşehir'den hizmet alamadık. Bu anlamda yapılan çalışmalar varsa bile bu bize pek gösterilmedi. 

GARANTİ VEREMEM 

İsmet KÜÇÜKBAL:  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i hiç sahada görmedim. Hatta kendisine garanti veremem


 
BİZİM İÇİN SEVİNDİRİCİ

Ahmet AKŞAHİN: Maske konusunda ciddi sıkıntılar yaşandı. Samsun bize uzak olduğu için çalışmaları yakından takip etmemiz biraz zor ama duyduğum kadarıyla yaşlılara yönelik çalışmalar var. Bu çalışmalar da bizim için sevindiricidir. Başkanımız da gelseydi, bizi görseydi iyi olurdu ama olmadı. 

İYİ YÖNETİLİYOR

Bayram ALGIN:  Sürecin doğru yönetildiğini düşünüyorum. Şehirde gözlemlediğim kadarıyla da insanlar bilinçlenmiş durumda. Özellikle ilçemizde de farklılıklar olduysa koordineli bir şekilde çalışıldığını düşünüyorum. 

ÇALIŞMALAR İYİ

Sefer EKİZ: Genelde güzel değerlendiriyorum. Büyükşehir'e pek gidemesek de çalışmalar iyi. Vatandaşlar da oldukça duyarlı.

Yorumlar (0)