Samsunlu Özel Sporcular Engelleri Aşacak

samsunlu-ozel-futbolcular-engelleri-asacak
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunlu Özel Sporcular Engelleri Aşacak Polonya’nın Bydgoszcz şehrinde 3-7 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan IPC Para Atletizm Avrupa Şampiyonasına katılacak olan Samsunlu Özel Sporcular ve Milli Takım Kafilesi Polonya’ya ulaştı.

ENGELİ AŞACAKLAR

Polonya’nın Bydgoszcz şehrinde 3-7 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan IPC Para Atletizm Avrupa Şampiyonasına katılacak olan Samsunlu Özel Sporcular ve Milli Takım Kafilesi Polonya’ya ulaştı. Kafilede bulunan Eda Yıldırım ve Fatma Damla Altun şampiyonada alacakları başarı ile Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları’nda bir merdiveni daha aşmış olacaklar.

BİZ HAZIRIZ

Paralimpik Branşlar Milli Takımlar Sorumlusu Aytunç Göz,”Sporcularımız en iyi şekilde şampiyonaya hazırlandı. Milli sporcumuz Esra Bayrak Samsunumuzda ilk defa bir kadın sporcu olimpiyat ve paralimpik oyunlara katılmaya hak kazanmıştı. Atletizm Avrupa Şampiyonasında da Eda Yıldırım ve Fatma Damla Altun elde edecekleri başarı ile Tokyo olimpiyatlarına giden yolda bir engeli daha aşmış olacaklar. Biz hazırız sporcularımızda hazır” dedi. Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir