doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsunlu Millilerin Tek Hedefi ‘Altın Madalya’

Tokyo-2020-Paralimpik-Oyunları1
Daha Fazla Göster

Samsunlu Millilerin Tek Hedefi ‘Altın Madalya’   Samsunlu milli sporcular Esra Bayrak ve Fatma Damla Altın, Tokyo Paralimpik Oyunları’nda zorlu rakiplerini eleyip madalya sahibi olmak için boy gösterecekler

MÜSABAKALAR BAŞLADI
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları dün muhteşem görsel bir şovla açılışını gerçekleştirdi. Bugün ise golbol, yüzme, masa tenisi, tekerlekli sandalye eskrim, tekerlekli sandalye basketbol, bisiklet, tekerlekli sandalye ragbi branşlarında yapılacak müsabakalarla başlayacak. 5 Eylül’de sona erecek olan organizasyonda Türk Milli takımı 13 branşta 87 sporcu ile Paralimpik Oyunlarında mücadele edecek.

Samsunlu Altin Kizlarin Tek Hedefi Altin Madalya 2 Spor

ZORLU RAKİPLER
VIRTUS Dünya Para Atletizm Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Samsunlu milli sporcular Esra Bayrak ve Fatma Damla Altın’da 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’nda atletizm branşında zorlu rakiplerini eleyip madalya sahibi olmak için boy gösterecekler. Paralimpik Branşlar Milli Takımlar Sorumlusu Aytunç Göz ise kızların çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini belirtti.

Samsunlu Altin Kizlarin Tek Hedefi Altin Madalya 4 Spor

BAŞARILAR DİLERİM
Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu sosyal medya hesabından, “Samsun’un gururu özel sporcularımız ile katıldığımız Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlar açılış seremonisinde Türk Bayrağını Esra Bayrak ve Fatma Damla Altın taşıdı.Ayyıldızlı formaaltında ülkemizi temsil edecek olan tüm sporcularımıza, yürekten başarılar dilerim” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir