doğa area cemre
 
5s dikey akın bilgi

Tokyo’da Nefes Kesmişti! Samsunlu Milli Sporcu Çiçeklerle Karşılandı

Samsunlu-Milli-Sporcu-Çiçeklerle-Karşılandı
Daha Fazla Göster

Tokyo’da Nefes Kesmişti! Samsunlu Milli Sporcu Çiçeklerle KarşılandıSamsunlu Milli atlet Necati Er, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları sonrası havaalanında çiçeklerle karşıladı

Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenen 32. Yaz Olimpiyat Oyunları’ndaüç adım atlamada 6. olan Samsunlu milli atlet Necati Er’i bu sabah Merzifon Havaalanın’da Samsun Spor ve Gençlik İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Amasya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, Sporcunun annesi, babası ve sevenleri çiçeklerle karşılandı.

Samsunlu Milli Sporcu Ciceklerle Karsilandi 1 scaled Spor Samsunlu Milli Sporcu Ciceklerle Karsilandi 2 scaled Spor

GURUR DUYUYORUZ
Londra 1948’de üç adım atlamada bronz madalya kazanan Ruhi Sarıalp’ten 73 yıl sonra bu branşta final gören ilk Türk atlet olan Samsunlu Necati gururlu olduğunu bir sonraki olimpiyat oyunlarında madalya ile Samsun’a gelebilmek için elinden geleni yapacağını söyledi.

Samsunlu Milli Sporcu Ciceklerle Karsilandi 4 scaled SporSamsunlu Milli Sporcu Ciceklerle Karsilandi 5 scaled Spor

İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Samsun’dan olimpiyatlara giden Necati ile gurur duyduklarını belirtti. Anne Kıymet ve baba Yalçın Er ise oğullarının her zaman yanında olduklarını ve çocuklarının çok zor şartlarda olimpiyatlara hazırlandığını bir sonraki sene daha iyisini yapacaklarına inandıklarını dile getirdi.

Samsunun Gururu Necati Spor

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir