baskaynak Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu izo HRS Ajans

Samsunlu Judocular Tataminin Hakkını Verdiler

featured

Samsunlu Judocular Tataminin Hakkını Verdiler Samsun DSİ Spor Kulübü sporcuları Karaman’da düzenlenen “Uluslararası Yunus Emre’yi Anma ve Hoşgörü Judo Kupası”nda 1 altın 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı

WhatsApp Image 2021 11 30 at 13.31.10 Spor

1 ALTIN 1 GÜMÜŞ
Yaklaşık 2 yıldır spor salonu kapalı olan ve geçici olarak farklı yerlerde antrenman yapmaya çalışan DSİ Spor Kulübü’nün Judocuları, tüm zorluklara rağmen başarılı sporcular yetiştirmeye devam ediyor. Karaman’da yapılan yaklaşık 400 sporcunun katıldığı aralarında Rusya ve Azerbaycan’ın da bulunduğu Uluslararası Yunus Emre’yi Anma ve Hoşgörü Judo Kupası’nda Samsun DSİ Spor Kulübü sporcuları toplamda 1 altın 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.

WhatsApp Image 2021 11 30 at 13.31.11 Spor

DESTEK BEKLİYORUZ
Samsun DSİ Spor Judo Antrenörü Serkan Süer, Kulüp Başkanı Şahin Gül ve yönetim kurulu üyeleri ile Judo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi eski milli judocu Alpaslan Ayan’a verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek, “Samsun DSİ Spor Kulübü özellikle salon sporlarında Türkiye’de isim yapmış bir kulüp. Judoda dünya şampiyonalarında derece alan sporcularımız var. Tek isteğimiz, geçmişte olduğu gibi kendi salonumuzda çalışmalarımızı sürdürmektir. Bu sayede uluslararası başarımızda artacaktır” dedi.

SPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.