doğa yataks duru
       
5s dikey akın bilgi

Samsunlu İki Aşığın Hayatı Film Oluyor! Dev Projeye Yıldız Oyuncu

samsun-guzel-bir-ruya
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunlu İki Aşığın Hayatı Film Oluyor! Dev Projeye Yıldız Oyuncu Meryem Uzerli, Samsun’un Ladik ilçesinde geçen iki aşığın hayat hikayesinin anlatılacağı Güzel Bir Rüya filmiyle yeniden gündeme geldi. Güzel oyuncu Samsun’daki dev projeyle setlere geri dönecek

Meryem Uzerli yıllar önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Kanuni Sultan Süleyman’ın eşi Hürrem Sultan rolü ile tanınmıştı. Ülkede ses getiren oyuncu sevimliliği ve sempatikliğiyle gönüllerde taht kurmuştu. Lakin oyuncu yaşadığı tükenmişlik sendromu olarak tanınan sağlık problemiyle diziden erken ayrılıp inzivaya çekilmişti.

Bu hastalığı Türkiye’nin gündemine kazandıran Meryem Uzerli oldukça uzun süreler gündemde kalmıştı. Kendine çocuklarıyla sessiz sakin bir hayat kuran Uzerli, proje tekliflerini uzun yıllar reddetti.

meryem uzerli samsundaki dev projede rol alacak Ana Manşet

GÜZEL BİR RÜYA FİLMİYLE GERİ DÖNÜYOR

Oyuncu geçtiğimiz Ocak ayında ikinci kez anne olmuştu. Çocukları dünya tatlısı olan Uzerli evlatlarının yüzlerini uzun zaman kameralardan ve basından sakınmıştı. Bu sakin hayatında gelen dizi film reklam pek çok teklifi reddederek ısrarla setlerde görünmeyi kabul etmedi. Ama sonunda bir film teklifini kabul etti. Hayranları heyecanla bu sürpriz filmi bekliyor.

Filmin adı Güzel Bir Rüya yönetmen koltuğunda ise Alp Kamber oturuyor. Yıldız oyuncu Meryem Uzerli bu film için ülkemize ayak bastı ve çekimlerine çoktan katıldı. Meryem Uzerli Güzel Bir Rüya filmiyle sevenlerine beyaz perdede kavuşacak.

SAMSUN’DA İLGİNÇ HİKAYE

Güzel Bir Rüya filminin konusun çok ilginç bir hikaye olduğu gelen haberler arasında yer alıyor. Bu ilginç hikaye Karadeniz Bölgesi’ne bağlı Samsun’un Ladik ilçesinde geçiyor. Samsun’un Ladik ilçesinde ikamet eden iki genç çocuk bir film yıldızına aşık olurlar. Ve o film yıldızını bulmak için evlerinden kaçarlar. Meryem Uzerli filmde film yıldızı olan Meryem karakterini canlandıracak.

Bu projenin esinlenildiği kaynak olarak ünlü isim Julia Roberts gösteriliyor. Orijinal ve farklı konusuyla dikkat çeken film uyuyan güzel Meryem Uzerli’yi uykudan uyandıran proje olduğu için oldukça merak ediliyor. Vizyon tarihi ise henüz belirlenmemiş.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir