Son dönemde  "İsabelle" ve "Yavrum nerdesin" şarkılarıyla izlenme rekorları kıran ve sosyal medyanın dilinden düşmeyen fenomen Fevzi Kaan Türker hakkında detaylar merak ediliyor. İnternet kullanıcıları, Samsunlu Fevzi Kaan Türker kimdir? Kaç yaşında? Fevzi Kaan Türker'in İnstagram adresi ne? sorularına yanıt arıyor. İşte Fevzi Kaan Türker hakkında merak edilenler

Pandemide adını duyuran ve son dönemde  "İsabelle" ve "Yavrum nerdesin" şarkılarıyla izlenme rekorları kıran sosyal medya fenomeni Samsunlu Fevzi Kaan Türker hakkında aramalar sıklaştı. İnternet kullancıları, Samsunlu Fevzi Kaan Türker kimdir? Kaç yaşında? Fevzi Kaan Türker'in İnstagram adresi ne? sorularını araştırıyor. Detaylar haberimizde... 

FEVZİ KAAN TÜRKEL NERELİ? 

Sosyal medyada izlenme rekorları kıran ve binlerce insanın beğenisini kazanan ilkokul öğrencisi Fevzi Kaan Türkel, Samsun'un Çarşamba ilçesinde yaşamaktadır. Üç çocuklu Türker ailesinin en küçüğüdür. 

Canik Belediyesi’ne Üç Yılda Üç Ödül Canik Belediyesi’ne Üç Yılda Üç Ödül

FEVZİ KAAN TÜRKEL KAÇ YAŞINDA?

2010 doğumlu Samsunlu sosyal medya fenomeni Fevzi Kaan Türkel, 12 yaşındadır.

FEVZİ KAAN TÜRKEL NASIL ÜNLÜ OLDU?

Pandemide düğün ve eğlence yasakları nedeniyle işsiz kalan 35 yıllık piyanist şantör Hakan Türker babasının eve getirdiği orgla birlikte hayatı değişen Samsunlu Fevzi Kaan Türker, sosyal medyanın dilinden düşmüyor. Cep telefonu ile çektiği şarkıları annesinden gizli sosyal medyaya yükleyen, canlı yayınlar yapan ve bir gecede 66 bin kişilik bir izleyici kitlesine ulaşarak gündem olan Fevzi, herkesin dilinde. Annesi Tuğba Türker, "Bir tanıdığımız "Sizin oğlan fenomen oldu, Instagram 'Keşfet'e düştü" diye geç saatte evi aradı" dedi. Canlı yayınlarda istek parçalar alan, kendine has müzik yorumları ve tarzıyla dikkat çeken Samsunlu Fevzi Kaan Türker şehir dışında sahne alarak biriktirdiği parasını eğitim hayatı için harcamak istiyor. 

Ailen nasıl öğrendi? Ne dediler?

Geçen gece öğrendiler... Bir tanıdığımız "Sizin oğlan fenomen oldu, Instagram 'Keşfet'e düştü" diye geç saatte evi aradı. Annemle babam da sevindi.

FEVZİ KAAN TÜRKEL İNSTAGRAM HESABI 

İntagramda 461 bin takipçisi olan Fevzi Kaan Türker'in instagram hesabı: fevzikaan_55

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.