doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Samsun’dan Sıcak Manzaraları! ‘Vatandaş Çıldırdı’

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’dan Sıcak Manzaraları! Vatandaş Çıldırdı Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte Samsun son zamanların en sıcak günlerinden birini yaşadı.

Samsun’da bir süredir sıcak havanın etkili olduğu Samsun’da termometreler 35.3 dereceyi gösterdi. Öğle saatlerinden itibaren de sıcaklık ve nemin iyice artmasından bunalan Samsunlular sahile akın etti

CANLI HABER TV’YE KONUŞTULAR

Termometrelerin 35.3 dereceyi gösterdiği Samsun’un Atakum İlçesi’nde sıcaktan bunalan bazı vatandaşlar sahile akın etti. Vatandaşların bazıları sıcak denize girip, güneşin tadını çıkarırken bazı vatandaşlar ise ağaçların altında gölgede serinlemeye çalıştı. Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan ve oldukça sıcak bir havanın hakim olduğunu vurgulayan vatandaşlar, sıcak havalardan dolayı çok bunaldıklarını ve bu yüzden yapabildikleri kadar güneşli alanlara çıkmadıklarını vurguladı.

WhatsApp Image 2021 07 15 at 18.19.12 Samsun

VATANDAŞ ÇILDIRDI

EMİNE NEDİRLİDIRAMAN: Atakum sahilinin tadını çıkarıyoruz karavanımızla geldik. Aslında bugün biraz kalabalık, gölge yerler bulup keyfini çıkarmak daha güzel oluyor. Vatandaş çıldırmış vaziyette herkes sokakta.

WhatsApp Image 2021 07 15 at 18.19.13 1 Samsun

ÇOK KALABALIK

NURİ ÖZENÇ: Yasaklar kalktı dışarı çıkmaya da başladık ama elimizden geldiği kadar tedbirimizide alıyoruz. Bugün 15 Temmuz o yüzden her yerde çok insan var ama Atakum da daha bir kalabalık var.

WhatsApp Image 2021 07 15 at 18.19.13 Samsun

KİMSE EVDEN DURMUYOR

MELEK TÜZEN: Hava çok sıcak ama serin yerler buluyoruz. pandemiden sonra dışarı çıkmak böyle yerlere gelmek güzel oluyor. Hava çok sıcak kimse evinde durmuyor neredeyse herkes Atakum’a sahile akın etti için bizde burada ağacın altında tadını çıkartıyoruz.

WhatsApp Image 2021 07 15 at 18.19.15 1 Samsun

SAMSUN’A AŞIĞIM

GÜRSEL AKTAŞ: Samsun’un aşığıyım, fırsat buldukça sahile iniyorum. Pandemiden dolayı çok çıkamıyorduk. Şimdi ise evde durulmuyor. Samsun’u da Atakum Sahili’ni de herkese tavsiye ediyorum mutlaka gelmeliler.

WhatsApp Image 2021 07 15 at 18.19.15 Samsun

ATAKUM ÇOK GÜZEL

YİĞİT ÖZGEN: Atakum sahili çok kalabalık. Biz de kalabalıktan kaçıp sakin yerler arıyoruz. Çok sıcak o yüzden sürekli denize giriyorum. Hatta Ankara’dan deniz için Samsun’a geldik. Atakum sahili de çok güzel baya hareketli. Evde çok bunalmıştık. Bizim için iyi oldu.

WhatsApp Image 2021 07 15 at 18.25.12 Samsun


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir