Samsun’dan O İsimler Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Buluştu

Samsun'dan O İsimler Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Buluştu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’dan O İsimler Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Buluştu AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve beraberindeki heyet, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen ‘Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Başkanı Av. Ersan Aksu, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ile İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz da katıldı.

b43ac87a 1b87 4f8d bc82 be8a9d2943ab Ana Manşet

DÜNYAYA MESAJ
Demokrasi ve özgürlükler konusunda dünyaya mesaj verdiklerini belirten Milletvekili Karaaslan, “Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı, bundan 61 yıl önce hukuksuz yargılamalara sahne olan, bugün ise tüm dünyaya demokrasi ve özgürlükler konusunda en güçlü mesajları verdiğimiz Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı. Mücahit Yılmaz ise, “146. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bir hatıra. Demokrasi ve Özgürlükler Adası, 27 Mayıs 2021” diye konuştu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir