doğa yataks duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Samsun’dan Milli Takıma 18 Sporcu

samsundan-milli-takima-18-sporcu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’dan Milli Takıma 18 Sporcu Samsun TOHM, meyvelerini alıyor. TOHM ve Milli takım Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu, “TOHM sistemi tam da olması gerektiği gibi meyvelerini vermeye başladı. 18 sporcu farklı yaş kategorilerinde milli takımda yer alıyor” dedi

judo 1 Samsunspor

MEYVELERİNİ VERMEYE BAŞLADI

Samsun Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezi (TOHM) bünyesinde bulanan judocular, çocuk yaşta geldikleri merkezde gelişerek ümit, genç ve büyük milli takımlarda yer almaya başladılar. TOHM ve Milli takım Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu ve antrenörler Furkan Othan, Erkut Şahin ve Dilgam Aliyev nezaretinde sporcular antrenmanlarını sürdürüyor. Zayimoğlu, “Uluslararası standartlarda yapılandırdığımız TOHM sistemi tam da olması gerektiği gibi meyvelerini vermeye başladı. Şu anda TOHM’un 18 sporcusu üç kategorideki milli takımlarda yarışarak başarılara imza atıyorlar” dedi.

judo 2 Samsunspor

TARİHE İMZA

Zayimoğlu, “U23 Avrupa Şampiyonası’nda bronz, Antalya Grand Slam’da gümüş, Gençler Avrupa Kupası’nda 3 altın, 4 bronz, EYOF’da 2 altın, Balkan’da 5 altın 3 gümüş, 6 bronz ve daha birçok farklı Ümitler müsabakalarında 1 bronz 1 gümüş, Ümitler Avrupa Şampiyonası’nda 1 gümüş 2 bronz, takım müsabakalarında ise Avrupa’da takım üçüncüsü, EYOF takım şampiyonluğu ve ikinciliği, Dünya takım üçüncülüğü gibi çok önemli başarılar elde ederek judo tarihine imzalarını attılar. Başarılarımız devam edecek. İl Müdürümüz İsmail Kasapoğlu’na yakın ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir