doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’dan Kar Manzaraları

Samsun'dan-Kar-Manzaraları
Daha Fazla Göster

Samsun’dan Kar Manzaraları Samsun’un Salıpazarı İlçesine gece saatlerinde yılın ilk karı yağdı.

Samsun’un Salıpazarı ilçesinde gece etkili olan soğuk hava sonrasında yıluın ilk karı yağdı. İlçenin Tacalan, Esatçiftliği, Tahnal ve Güzelvatan Mahalleleri yağan kar yağışı nedeni ile beyaza büründü. Mahallelerde kar yağışının devam ettiği öğrenildi.

DÜRTMEN DAĞI BEYAZA BÜRÜNDÜ

Samsun’da kar yağışının etkili olduğu bir diğer yer ise, Alaçam ilçesinin zirvesindeki bin 650 rakımlı Dürtmen Dağı oldu. Kışın gelip çattığı ve soğuk havanın iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde mevsimin ilk karı Dürtmen Dağı’na ve eteklerine düştü. Yer yer 10 santimi bulan kar kalınlığı doğal güzelliği ve ormanları ile ziyaretçilerine eşsiz bir görsel şölen sunuyor.

SICAKLIKLAR YÜKSELECEK

Öte yandan, Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre sıcaklar ise bugünden sonra artış gösterecek. Samsun’da hava Perşembe günü 10 dereceden başlayarak 5 gün içinde 16 dereceye kadar yükselecek.

Samsun’da önümüzdeki günlerde hava tahminleri ise şu şekilde: Perşembe günü yağmurlu, Cuma günü parçalı bulutlu, Cumartesi parçalı bulutlu, Pazar günü ise az bulutlu olacak.

Hakan AKGÜN

SAMSUN’DA BUGÜN HAVA NASIL OLACAK?

 

Samsundan Kar Manzaralari 1 Ana Manşet Samsundan Kar Manzaralari 2 Ana Manşet Samsundan Kar Manzaralari 3 Ana Manşet Samsundan Kar Manzaralari 4 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir