doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s akın Mega Halı

Samsun’daki Yol Çilesi Yeniden Gündemde!

samsundaki-yol-cilesi-yeniden-gundemde-manset
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’daki Yol Çilesi Yeniden Gündemde! Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi Emre Taha Özyar, bir çok kez gündeme gelen Aziz Atik Fen Lisesi’nin yolunun 3 yıldır yapılmamasını eleştirdi

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi Emre Taha Özyar, İlkadım İlçesi Toybelen mevkiinde bulunan ve 3 yıldır çözülemeyen Aziz Atik Fen Lisesi’nin yol sorununu yeniden gündeme taşıdı. Gelen şikayetlere rağmen halen bir adım atılmadığını kaydeden Özyar, “Vatandaş, çocuklar bu tozu yutsun mu?” diyerek tepkisini dile getirdi.

05 yol 2 Ana Manşet

YILLARDIR HAREKETE GEÇİLMEDİ

Yıllardır konuyla ilgili harekete geçilmediğini kaydeden Özyar, “Pandemi döneminde 1 buçuk yıldır okullar kapalıydı. Alın size fırsat. Bu süreçte peyzaj, yol çalışmalarını yapın. Bu krizi fırsata çevirin. Burada sadece okul değil, ev ve iş yerleri de var. Buna müsaade etmemeliyiz, tavır koymalıyız” dedi.

05 yol 1 Ana Manşet

VATANDAŞIN SESİ ÇIKMASIN MI?

Özyar, konuyu Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Millet İttifakı olarak gündeme getirdiklerini belirterek şunları söyledi, “CİMER’e çok şikayet etmiş veliler. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ‘Orada sesi çok çıkanlar var’ dedi. Şikayet edilmesiyle ilgili rahatsızlığını bu şekilde söyledi. Vatandaşın sesi çıkmasın mı? Bu mu isteniyor? Vatandaş, çocuklar bu tozu yutsun mu? Bu yollar muasır medeniyet seviyesindeki ülkelerin şehirlerindeki yolların halini alana kadar bunun takipçisiyim ve biz grup olarak da takip edeceğiz.”

05 yol 1 Ana Manşet

Merve İLHAN

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir