YABPA Spor Kulübü, 10, 11, 12 ve 13 yaş gurupları arasında maçlarını kazanarak, üç gurupta da Play Aut'lara kalmayı başardı. Kulüp Başkanı Ali Akyüz, birçok profesyonel kulübe sporcu kazandırmaya devam edecekleri söyledi.

"OYUNCU KAZANDIRMAYA DEVAM" 

YABPA Spor katıldığı 10, 11, 12 ve 13 yaş gurupları arasında maçlarını kazanarak, üç gurupta da Play Aut'lara kalmayı başarıp, önemli bir başarıya imza attı. YABPA Spor Kulübü Başkanı Ali Akyüz, yıllardır Samsun Amatörüne hizmet ettiklerini belirterek, "Samsunspor dahil birçok profesyonel kulübümüz takımlara oyuncu kazandıran ve kazandırmaya devam eden kulübümüz YABPA Spor gençlik ve futbol adına hedeflerine ilerlediklerini sahalarda aldığı başarılarla göstermektedir" diye konuştu.

Samsun'da badminton şampiyonları belli oldu Samsun'da badminton şampiyonları belli oldu

"BİZİ MUTLU EDİYOR" 

Akyüz, "Biz kulüp bünyesinde bulunan yönetim teknik ekip çalışanlar olarak çocuklarımıza okul sonrası ikinci bir okul olarak kulübümüzde eğitim veriyoruz. Amaç sadece futbolcu yetiştirmek değil, futbolun yanı sıra iyi bir birey olması içinde eğitim veriyoruz. Aile gibiyiz, kimseyi ayırt etmeyiz herkese eşit hakkaniyetli davranıp gençliğe hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Kız erkek sporcularımız her geçen gün artıyor ve bu bizi mutlu ediyor" dedi.

Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.