doğa calven duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Samsun’da 2 Hastaya Umut Oldu

samsun-organ-12-hazıran1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da 2 Hastaya Umut Oldu Erzincan’da attan düşüp beyin kanaması geçiren ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren genç öğretmenin organları 2’si Samsun’da 3 hastaya umut oldu

Erzincan’da attan düşen genç kız hastanede hayatını kaybetti. İlk etapta beyin ölümü gerçekleşen 24 yaşındaki okul öncesi öğretmeni Songül Özsöz’ün bağışladığı organları 3 kişiye umut oldu.

 

samsun at 12 haziran 1 Ana Manşetsamsun at 12 haziran 2 Ana Manşet

 

ACI SON!
Erzincan merkezde yaklaşık 1 hafta önce meydana gelen olayda, okul öncesi öğretmeni Songül Özsöz en büyük tutkusu olan ata binerek arazide tur atmaya başladı. Kısa bir süre sonra atın ürkerek kaçması üzerine Songül Özsöz yere düşerek kafasını çarptı. Beyin kanaması geçiren ve kaldırıldığı Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde beyin ölümü gerçekleşen Songül Özsöz’ün bağışlanan organları, 3 hastaya umut oldu.

samsun organ 12 haziran1 Ana Manşet

UMUT OLDU
Özsöz’den alınan karaciğeri ve bir böbreği 2 hastaya nakledilmek üzere ambulans uçakla Samsun’a götürüldü, diğer böbreği ise ambulansla Trabzon’daki hastaya nakledilmek üzere yola çıkarıldı.Songül Özsöz, dün hastanede hayatını kaybetti. Erzincan’da Terzibaba Camisinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.Songül öğretmenin acı haberi yakınlarını yasa boğarken geriye at üzerinde çektirdiği fotoğrafları kaldı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir