doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Yüzme Bilmeyen Kalmayacak!

samsunda-yuzme-bilmeyen-kalmayacak-0509
Daha Fazla Göster

Samsun’da Yüzme Bilmeyen Kalmayacak! “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi kapsamında Samsun’un birçok bölgesinde yüzme havuzlarında gençlere ücretsiz yüzme dersi veriliyor

ÜCRETSİZ DERS

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye’nin dört bir yanına inşa edilen portatif yüzme havuzları, gençlere yüzme imkanı sunuyor. Portatif yüzme havuzları, özellikle yaz aylarında hem serinlemek hem de sportif faaliyetlerin yapılması açısından oldukça ilgi görüyor. Bakanlık, son olarak 19 ilde hayata geçirdiği portatif yüzme havuzlarıyla gençlere ücretsiz ve hijyenik yüzme dersi almasına olanak sağlıyor. Portatif havuzlar yüzme derslerinin yanı sıra İlimizde başarı ile devam eden “ Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesinin yeni dönem çalışmalarına da hizmet vermesi hedefleniyor.

WhatsApp Image 2021 09 05 at 13.18.24 Samsunspor

YAPIMI DEVAM EDİYOR

Vezirköprü ilçesinde yapımı tamamlanan portatif yüzme havuzunda çocuklar uzman antrenörler eşliğinde yüzmeyi öğreniyor. İlkadım Batıpark’ta (Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu karşısı) yapımı devam eden portatif yüzme havuzu da kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacak.

WhatsApp Image 2021 09 05 at 13.18.23 SamsunsporWhatsApp Image 2021 09 05 at 13.18.24 1 Samsunspor 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir