doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Yürekleri Ağza Getiren Olay

Samsun'da Yürekleri Ağza Getiren Olay
Daha Fazla Göster

Samsun’da Yürekleri Ağza Getiren Olay Samsun’da kendisinden haber alınamayan ve yakınlarının başına kötü bir şey geldiğini düşünerek ihbarda bulunduğu genç kadın evinde uyur halde bulundu

Samsun’da kendisinden haber alınamayan ve evinin kapısını açmayan genç kadının kardeşi, ablasının başına kötü bir şey gelmiş olabileceğini düşünüp, polis ekiplerine haber verdi. Polis ve itfaiyenin alarma geçip, merdivenle eve girdiği olayda genç kadın kanepenin üzerinde derin bir şekilde uyurken bulundu.

BÜYÜK PANİK YAŞADI

Olay, İlkadım İlçesi, Rasathane Mahallesi, Mecidiye Sokak üzerinde bir binanın 2.katında meydana geldi. İddiaya göre, eşiyle boşanma aşamasında olduğu öğrenilen iki çocuk annesi 26 yaşındaki G.T. adlı kadının kardeşi gün boyu kendisinden haber alamadı. Bunun üzerine eve gelerek defalarca zile basan G.T.’nin kız kardeşi ablasının başına kötü bir şey gelmiş olabileceğini düşünerek büyük panik yaşadı.

İTFAİYE MERDİVENİYLE GİRDİLER

İhbar üzerine mahalleye polis ve itfaiye ekipleri sevkedildi. İtfaiye merdiveniyle eve giren polis ve itfaiye ekipleri genç kadını evinin oturma odasında kanepenin üzerinde uyur halde buldu.

MERAKLI GÖZLERLE İZLEDİLER

İtfaiye ekiplerinin gelmesiyle birlikte sokağa dökülen mahalle sakinleri ise olan biteni meraklı gözlerle izleyerek, içeriden gelecek sevindirici haberi bekledi.

SEVİNÇTEN AĞLADI

Genç kadının sağlıklı bir şekilde uyur halde bulunduğunun haberi üzerine, kız kardeşi sevinç gözyaşlarına boğulup, ablasının başını okşayarak derin bir nefes aldı.

Emir Dursun AKAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir