Samsun'da Yol Parası Olmadığı İçin Hastaneden Evine Gidemedi! Yardımına Onlar Yetişti Samsun'da meydana gelen olayda, ambulans ile hastaneye götürülen ve yol parası olmadığı için evine dönemeyen vatandaşın imdadına hastane polisi ve jandarma yetişti.

Samsun 19 Mayıs Sanayi Sitesi'nde yol göle döndü! Samsun 19 Mayıs Sanayi Sitesi'nde yol göle döndü!

Samsun'da Yol Parası Olmadığı İçin Hastaneden Evine Gidemedi! Yardımına Onlar Yetişti Samsun'da meydana gelen olayda, ambulans ile hastaneye götürülen ve yol parası olmadığı için evine dönemeyen vatandaşın imdadına hastane polisi ve jandarma yetişti. 

Canik ilçesi Hacıismail Mahallesi'nde ikamet eden 67 yaşındaki Halil İbrahim Kese, kalp rahatsızlığından dolayı sabah saatlerinde evinden ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Acil serviste müdahalesi yapılıp tedavisi tamamlanan yaşlı adam, evine gidecek parası olmadığı için ortada kaldı. Saatlerce hastanede bekleyen Kese'nin sonunda aklına polis geldi ve hastane polisinin odasına giderek durumunu anlatıp yardım istedi. Hastanede görevli polis memuru Hüseyin Cengiz ve hastane jandarması Emin Güloğlu, yaşlı adama yardım etti. Taksi çağıran polis ve jandarma, taksi ücretini de ödeyerek yaşlı adamı evine kadar götürmesini istedi. Polis ve jandarmaya dua eden Halil İbrahim Kese, taksi ile evine giderken, vatandaşlar polisin ve jandarmanın davranışını taktirle karşıladılar.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.