baskaynak Final Okulları cemre
 
5s dikey çarsan HRS Ajans

Samsun’da Yol Çöktü!

featured

Samsun’da Yol Çöktü! Samsun’un Salıpazarı İlçesinde yağışlar nedeni ile yol çöktü. Gerekli güvenlik önlemlerini aldık diyen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Yolumuzu yeniden sağlık bir şekilde ulaşıma açacağız” dedi.

Salıpazarı İlçesinde iki gündür etkili olan sağanak yağış heyelanlara ve yol çökmelerine neden oluyor.
Olay, Salıpazarı İlçesi Dikencik Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, yoğun yağışlar nedeniyle Salıpazarı ile Dikencik Mahallesinin ulaşımını sağlayan yolda çökme meydana geldi.

WhatsApp Image 2021 10 19 at 16.13.44 Ana Manşet

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül olay yerine giderek çöken yolda incelemelerde bulundu. Belediye ekipleri her hangi bir olumsuzluğa meydan vermemek için yolu güvenlik şeridi ile çevirdi.

WhatsApp Image 2021 10 19 at 16.13.42 Ana Manşet

Belediye Başkanı Halil Akgül, “Son yıllarda Salıpazarı ilçemiz su taşkınlarına, sel ve heyelanlara maruz kalıyor. İlçede etkili olan sağanak yağış nedeniyle ilçemizin özellikle yüksek kesimlerinde heyelanlar meydana geldi. Ekiplerimiz sahada heyelan kaldırma çalışmalarınızı sürdürürken bu kez de Dikencik-Salıpazarı bağlantı yolumuzda çökme meydana geldi” dedi.

WhatsApp Image 2021 10 19 at 16.13.41 Ana Manşet

Gerekli güvenlik önlemlerini aldık diyen Başkan Akgül, “Çöken yolumuzun yapımına hemen başlayacağız. Gerek ilçe belediyemiz gerekse de Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile en kısa sürede buradaki ulaşım sorununu çözerek yolumuzu yeniden sağlık bir şekilde ulaşıma açacağız” dedi.

WhatsApp Image 2021 10 19 at 16.13.40 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.