doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Yeni OSB’de Daha Fazla İstihdam Hedefi

Samsun'da-Yeni-OSB'de-Daha-Fazla-İstihdam-Hedefi
Daha Fazla Göster

Samsun’da Yeni OSB’de Daha Fazla İstihdam Hedefi Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Tekkeköy İlçesi’ndeki yeni OSB’nin istihdam oranına büyük bir katkı vermesini hedeflediklerini söyledi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Tekkeköy İlçesi’nde yaklaşık 260 hektar alanda faaliyet gösterecek olan yeni OSB’nin bir cazibe merkezi olacağını belirterek, “Hedefimiz vatandaşlarımıza daha çok iş imkanı sağlamak, istihdam oranına büyük bir ivme kazandırmaktır” dedi.

Samsunda Yeni OSBde Daha Fazla Istihdam Hedefi 1 Samsun

MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANDI
Vali Zülkif Dağlı başkanlığında yapılan ‘Yeni Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı’ Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Samsunda Yeni OSBde Daha Fazla Istihdam Hedefi 1 Samsun

4 ULAŞIM AĞINA YAKIN
Yeni OSB’nin, kara, deniz, hava ve demiryolu olmak üzere 4 ulaşım ağına oldukça yakın olması nedeniyle önemli bir cazibe merkezi olacağını ifade eden Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, “Amacımız, OSB’nin ilimiz ve ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlamak ve yatırımcılarımızı her anlamda destekleyerek, vatandaşlarımıza daha çok iş imkanı sağlamak, istihdam oranına büyük bir ivme kazandırmaktır” ded

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir