Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız 'Samsun Hava Durumu' raporlarına göre yarın Samsun'undaki hava durumuna ilişkin tüm detayları sizler için araştırdık.

Vatandaşlar internette 'Samsun Hava Durumu' ile ilgili aramalar gerçekleştiriyor. Nisan ayının sonuna yaklaştığımız bu günlerde hava sıcaklıklarının artması bekleniyor. Peki Samsun hava durumuna ilişkin Meteoroloji Genel Müdürlüğünün verileri neler?

Samsun ilkadım Hava Durumu 26 Mayıs Perşembe Samsun ilkadım Hava Durumu 26 Mayıs Perşembe


SAMSUN'DA YARIN HAVA NASIL OLACAK?

Yapılan son değerlendirmelere göre; Bölge geneli parçalı ve çok bulutlu akşam saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların;Samsun ve Tokat'ın dogusu ile Ordu çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: 1 ila 3 derece azalması bekleniyor.

RÜZGAR: Kuzeyli yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette esmesi beklenmektedir.
UYARILAR
KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Bölge genelinde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların akşam saatlerinden sonra Samsun ve Tokat'ın doğusu ile Ordu çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

SAMSUN HAVA DURUMU
Samsun'da yarın  parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 16 derece olaca

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.