Samsun’da Yanlışlıkla Çöpe Attılar! Bulmak İçin Herkes Seferber Oldu

Samsun'da Yanlışlıkla Çöpe Attılar! Bulmak İçi Herkes Seferber Oldu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Yanlışlıkla Çöpe Attılar! Bulmak İçin Herkes Seferber Oldu Samsun’da pırlanta yüzükler yanlışlıkla çöpe atılınca, vatandaşlar ve belediye ekipleri yüzükleri bulmak için seferber oldu.

 

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Saitbey Mahallesi 100. Yıl Bulvarı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Nurten Ketenci’ye ait 1 adet tek taş pırlanta yüzük ile 1 adet 5 taş pırlanta yüzük yanlışlıkla çöple birlikte yeraltı çöp konteynerine atıldı.

AW312403 03 1 Ana Manşet

Olay fark edilince Nurten Ketenci durumu belediye ekiplerine haber verip yardım istedi. Genç kadının annesi Hava Sönmez de çöpün atıldığı yere giderek burada belediye ekipleri ile çöpte pırlanta yüzükleri aradılar.

AW312403 01 Ana Manşet AW312403 05 1 Ana Manşet
Belediye ekipleri yer altı konteyner vinci ile çöpü çıkartıp yola boşaltarak burada temizlik görevlileri ile çöplerin içinde yüzükleri aradılar. Yapılan arama sonucunda pırlanta yüzükler bulundu. Yüzüklerin bulunması üzerine büyük sevinç yaşayan ve dua eden Hava Sönmez, “Kızım yanlışlıkla pırlanta yüzükleri çöpe attı. Allah razı olsun bulundu. Allah kimseyi bunaltmasın. Allah herkesten razı olsun. Allah herkesi çocuk çocuğuna bağışlasın. Kızım çok eli açık. Çok iyiliksever birisi. Allah verdiklerini karşısına getirdi” dedi.

AW312403 06 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir