doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Vicdansızlardan Engelliye Feci Dayak!

Daha Fazla Göster

Samsun’da Vicdansızlardan Engelliye Feci Dayak! Samsun’da bir kişi, iki ayağı olmayan Irak uyruklu engelli ile yanındaki arkadaşına saldırdı

14 engelli 1 Foto Galeri

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde yol vermediği gerekçesiyle bir kişi, iki ayağı olmayan Irak uyruklu engelli ile yanındaki arkadaşını darbetti.

14 engelli 3 Foto Galeri

YOL VERME TARTIŞMASI
İlkadım İlçesi Gazi Müzesi önünde meydana gelen olayda yolda elektrikli engelli aracı ile seyir halinde olan Irak uyruklu Mühah Fadullah W. ve yanında bulunan Y.A.H., otomobilinden inen A.K.’nin yumruklu saldırısına uğradı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve cankurtaran sevk edildi. Olayda engelli Münah Fadullah, dudağından, yanında bulunan arkadaşı Y.A.H., ise burnuna aldığı darbelerle yaralandı.

14 engelli 4 Foto Galeri

İKİ BACAĞIM YOK, İNER İNMEZ BANA SALDIRDI
Olay anını anlatan Münah Fadullah, iki ayağı olmadığı halde tanımadığı bir kişinin saldırısına uğradığını belirterek, “Ben engelliyim. Yolda elektrikli motosikletim ve arkadaşımla giderken, acelesi vardı galiba. İner inmez önce bana sonra da arkadaşıma saldırdı. Benim iki ayağım yok. Motorumun şarjı az diye yavaş gitmek zorundayım. Dudağım patladı. Şikayetçiyim” dedi.

14 engelli 1 Foto Galeri

ALLAH CEZASINI VERSİN
Olayı gören görgü şahidi Necdet Kıspet ise suçlunun saldırgan olduğunu söyleyerek, “Suçlu arkadan gelendi. Çünkü engelli yavaş gitmek zorunda. Hızlı nasıl gitsin. Düşse kim kaldıracak? Acımasız adamlar. İner inmez saldırdılar. Biz ırk ayrımı yapmıyoruz. Böyleleri sokağa çıkmasın. Allah bunların cezasını versin. Adalette versin” diye konuştu.

14 engelli 2 Foto Galeri

GÖZALTINA ALINDILAR
Araştırma yapan polis olayı gerçekleştiren A.K. ve otomobilde bulunan M.C.Ş.’yi gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler daha sonra ifadeleri için Gazi Polis Merkezi’ne götürüldü.

Irak uyruklu engelli ile yanındaki arkadaşına saldırılması olayı ile ilgili gözaltına alınan şüpheli serbest bırakıldı

Hakan AKGÜN-Umut Can EREN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir