doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Vatandaşın ‘SASKİ’ İsyanı! “8 Aydır Tık Yok”

Daha Fazla Göster

Samsun’da Vatandaşın ‘SASKİ’ İsyanı! “8 Aydır Tık Yok” Samsun Adalet Mahallesi’nde apartman sakini, SASKİ’nin duyarsızlığına isyan etti

Samsun Adalet Mahallesi Karadeniz Caddesi üzerinde bulunan Asrın Apartmanı sakini bir vatandaş, sokağın ve apartman otoparklarının her yağmur sonrası su dolduğunu belirterek, SASKİ’nin 8 aydır sorunla ilgilenmediğini ifade etti.

saski 2204 Samsun

GÖRÜNTÜLERİ İHBAR HATTINA GÖNDERDİ

Görüntüleri Samsun Canlı Haber ihbar hattına gönderen vatandaş, haber yapılması talebini dile getirerek, “Haber yaparsanız çok mutlu oluruz. SASKİ’ye yazdık 8 aydır tık yok” ifadelerini kullandı.

saski 2 2208 Samsun

HASTA VE YAŞLILAR VAR

Binada hasta ve yaşlıların bulunduğuna dikkat çeken vatandaş, “Her yağmur yağdığı zaman bütün sokağın suyu binanın otoparkına doluyor. Doğal olarak binanın içi su ve asansör aylarca çalışmıyor. Kokudan durulmuyor. Binamızda yaşlısı, hastası var. 8 aydır ilgilenen yok” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

AYŞE ÇOLAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Asrın Apartmanında 2. katta oturuyorum. sizin sayenizde belediyeden geldiler baktılar ama hala gelip yapmadılar. sizden ricamız sürekli paylaşım yapıp gerekli mercilerin görmesini sağlayabilirmisiniz. Teşekkürler.