doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Vatandaş İsyan Etti! Bugüne Kadar Neredeydin Başkan?

samsun-trafik-demir-tepki2
Daha Fazla Göster

Samsun’da Vatandaş İsyan Etti! Bugüne Kadar Neredeydin Başkan?  Samsun’da vatandaşlar, “1,5 yıl sonra trafik sorunu çözülecek” açıklamalarında bulunan Belediye Başkanı Demir’e tepki gösterdi

Samsun’da vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’in dün yaptığı ‘Trafik sorunu 1,5 yıl sonra çözülecek’ açıklamasına ‘Bugüne kadar neredeydiniz’ diyerek sert çıktı.

08 trafik 1 Foto Galeri

08 trafik 1 Foto Galeri

‘TARİH OLACAK’ DEDİ.
Samsun’da okullarında açılması, her gün yaşanan trafiği daha da içinden çıkılmaz bir hale getirirken vatandaşlar da çileden çıktı. Her gün trafikte saatlerini geçirdiklerini dile getiren Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in dün yaptığı, “Şehir merkezindeki trafik yoğunluğu 1,5 yıl, otopark problemi de 2 yıl sonra tarih olacak” açıklamasına eleştirilerde bulundu.

08 trafik 1 Foto Galeri

08 trafik 2 Foto Galeri

VATANDAŞ ELEŞTİRDİ
“Seçileli 2,5 yıl oldu. Bugüne kadar neredeydiniz” diyerek tepkilerini sosyal medyadan dile getiren vatandaşlar, “2,5 yılda yapmadığı neyi yapacak da 1,5 yıl sonra trafik sorunu çözülecek? Alternatif yollar mı açılacak? Yollar mı genişleyecek? Bafra garajını gençlik parkına taşıyan zihniyet trafik sorununu çözecekmişmiş de bilmem ne? Masallar masallar…” ifadelerini kullandı.

08 trafik 2 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Mustafa Demirden masallar masallar
    Seçim vaatlerinde 100 günde 100 proje vardı onlar noldu