doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Vali Zülkif Dağlı’dan O Tıbbi Sekretere Ödül!

samsunda-odullendirildiler-1110
Daha Fazla Göster

Samsun’da Vali Zülkif Dağlı’dan O Tıbbi Sekretere Ödül! Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hatice Öz ile Tıbbi Sekreter Emel Küçükoğlu’nu başarı belgesiyle ödüllendirdi

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hatice Öz ve tereddütleri olduğu için aşı yaptırmayan yaklaşık 5 bin kişiyle görüşerek 2 bine yakınını doğru bilgilendirmeyle ikna eden İlkadım İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde görevli Tıbbi Sekreter Emel Küçükoğlu’nu özverili çalışmaları dolayısıyla başarı belgesiyle ödüllendirdi.

WhatsApp Image 2021 10 11 at 14.44.01 Foto Galeri

‘ONLARA MİNNETTARIZ’

Oruç, Öz ve Küçükoğlu’nu makamında ağırlayan Vali Dağlı, “Koronavirüsün ülkemizde ve ilimizde görüldüğü ilk andan itibaren canları pahasına büyük bir fedakarlıkla çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza bu mücadelenin en ön safında yer alarak ortaya koydukları gayret için minnettar olduklarını ifade etti.

WhatsApp Image 2021 10 11 at 14.44.00 Foto Galeri

AŞI ÇAĞRISINDA BULUNDU

Aşının gücüne inanarak ilk fırsatta aşısını yaptıran tüm vatandaşlarımıza teşekkür eden Vali Dağlı, aşı konusunda çekinceleri olduğu için henüz aşı yaptırmamış olan veya dozlarını tamamlamamış olanlara kulaktan dolma bilgilere itibar etmemeleri ve resmi kaynaklardan alacakları doğru bilgilerle tereddütlerini gidererek bir an önce aşılarını yaptırmaları çağrısında bulundu.

WhatsApp Image 2021 10 11 at 14.43.59 Foto Galeri WhatsApp Image 2021 10 11 at 14.43.58 Foto Galeri

Şennur ŞENYER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir